Відзначений нагородами ресторан Trattoria Arlati повністю довіряє дезінфекції випромінюванням УФ-С від Philips

Premiata Trattoria Arlati

Premiata Trattoria Arlati

Мілан, Італія

Старовинний ресторан Premiata Trattoria Arlati вибрав дезінфекцію випромінюванням УФ-С від Signify, щоб надати гостям і співробітникам додатковий захист.

Ми вибрали пристрої Signify для дезінфекції випромінюванням УФ-С, оскільки впевнені в їх ефективності. Завдяки їм наші гості можуть насолоджуватися їжею та музикою, не турбуючись ні про що.
Леопольдо Арлаті, власник ресторану Premiata Trattoria Arlati
Завдання

Завдання

Після пандемії, коли готелі та ресторани відкрилися знову, основним пріоритетом для них став додатковий захист співробітників і гостей. Так сталося і з Premiata Trattoria Arlati. Щоб відвідувачі почували себе в повній безпеці, цей традиційний ресторан вирішив використати світильники Philips для опромінення УФ-С верхньої частини приміщень.

Дезінфекція повітря для додаткового захисту

Дезінфекція повітря для додаткового захисту

Наш клієнт вирішив встановити в усіх приміщеннях ресторану відразу 2 типу світильників Philips для опромінення УФ-С верхньої частини приміщень, щоб якнайретельніше дезінфікувати повітря. 4 настінні пристрої для дезінфекції випромінюванням УФ-С верхніх шарів повітря використовуються разом з 4 пристроями Active air. Таке поєднання дає змогу ефективно дезінфікувати повітря та навіть повністю оновлювати його до 20 раз на годину, не заважаючи співробітникам працювати, а гостям – насолоджуватися їжею.