Пристрої Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С у крамницях DM

Інформація про крамниці DM

Мережа аптек DM у Братиславі, Словаччина

Братислава, Словаччина

Світильники Philips для опромінення УФ-С верхньої частини приміщень допомагають дезінфікувати крамниці DM.

Цитата для крамниць DM
Установка світильників із випромінюванням УФ-С у Словаччині триває. Джерела випромінювання УФ-С знищують бактерії та віруси, а також захищають здоров’я клієнтів і працівників.
Мережа аптек DM у Словаччині
Рішення для крамниць DM

Назустріч побажанням покупців

Компанія Signify, світовий лідер у галузі освітлення, запустила пілотний проєкт з дезінфекції повітря в аптеках DM випромінюванням УФ-С. Джерела УФ-С знищують бактерії та віруси, а також захищають здоров’я клієнтів і співробітників.

Рішення

У кожному магазині DM було встановлено світильники УФ-С від Philips: стельові для дезінфекції верхніх шарів повітря та настінні для загальної дезінфекції повітря. Випромінювання УФ-С оптимізовано для приміщень з низькою стелею та подається горизонтально на рівні пристрою та над ним. Так пристрій безпечно знезаражує максимальний об’єм повітря, не заважаючи роботі крамниці. 

Пов’язані проєкти

to.market у Італії

Дезінфекція поверхонь та повітря випромінюванням УФ-С для додаткового захисту персоналу та покупців у крамницях to.market у Мілані.

Крамниці Spolem

Дезінфекція поверхонь та повітря випромінюванням УФ-С для додаткового захисту відвідувачів, персоналу та покупців у крамницях Spolem у Польщі.

EDEKA Німеччина

Німецька мережа супермаркетів EDEKA Clausen вибирає освітлення Philips УФ-С для дезінфекції повітря та захисту своїх магазинів від бактерій і вірусів.