Перша торгівельна мережа в Польщі, де використовується дезінфекція випромінюванням УФ-С

Інформація про Spolem

Крамниці Spolem

Озоркув, Польща

Пристрої Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С знижують ризик зараження покупців і співробітників крамниць Spolem, а також підвищують безпеку та комфорт здійснення покупок. 

Ми вважаємо, що інвестиції в пристрої Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С підтверджують якість та надійність нашого бренду, особливо в такій складній ситуації, як пандемія коронавірусу".
Агнешка Дерлецька, президент Spolem, Озоркув
Назустріч побажанням покупців Spolem

Завдання

Spolem – це одна з найбільших роздрібних мереж у Польщі, яка налічує понад 3000 крамниць. Щоб захистити персонал і клієнтів під час пандемії, Spolem прагнула підтримувати найкращі санітарні умови для запобігання поширенню хвороби, але постійний потік клієнтів зробив це справжньою проблемою.

Рішення для Spolem

Рішення

На стелі було встановлено пристрої Philips для дезінфекції верхніх шарів повітря випромінюванням УФ-С. Вони постійно випромінюють УФ-С у верхній частині крамниці, при цьому покупці можуть безпечно робити під ними покупки. Для дезінфекції поверхонь встановлені рейкові світильники з УФ-С, які автоматично активуються вночі, коли немає відвідувачів і персоналу.

Пов’язані проєкти

to.market у Італії

Дезінфекція поверхонь та повітря випромінюванням УФ-С для додаткового захисту персоналу та покупців у крамницях to.market у Мілані.

EDEKA Німеччина

Німецька мережа супермаркетів EDEKA Clausen вибирає освітлення Philips УФ-С для дезінфекції повітря та захисту своїх магазинів від бактерій і вірусів.