Світлотехніка Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С у супермаркетах EDEKA

Інформація про дезінфекцію УФ-С в Edeka

EDEKA Clausen

Гамбург, Німеччина

Мережа супермаркетів EDEKA Clausen забезпечує додатковий захист покупців і співробітників за допомогою ламп Philips для дезінфекції повітря УФ-С.

Ми пишаємося тим, що стали першим супермаркетом у Німеччині, який надає покупцям і співробітникам додатковий рівень захисту. Ми багато років успішно співпрацюємо з компанією Signify у галузі освітлення та спільними зусиллями прагнемо зробити процес покупок максимально комфортним.
– доктор Дірк-Уве Клаусен, директор
Назустріч побажанням покупців: УФ-С у супермаркетах Edeka

Назустріч побажанням покупців

Під час пандемії коронавірусу похід магазинами став справжнім випробуванням. Найменше покупці хочуть турбуватися про своє здоров’я та безпеку при здійсненні покупок. Значно зросла потреба в засобах дезінфекції, зокрема, повітря у приміщенні, а також поверхонь і обладнання. Завдання, з яким зіткнувся супермаркет EDEKA Clausen у Гамбурзі, – забезпечити додаткову безпеку покупців і співробітників.

Рішення

EDEKA Clausen – перший супермаркет у Німеччині, який надав додатковий рівень захисту за допомогою 31 світильника Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С повітря у верхній частині приміщення. Світильники встановили у великому магазині площею 1 315,70 м2 у Гамбурзі. Оскільки пристрої для дезінфекції верхніх шарів повітря оснащені спеціальними щитками та оптикою, які запобігають впливу УФ-випромінювання на персонал, співробітники можуть безпечно розставляти товар на полицях, а покупці – робити покупки в магазині.

Пов’язані проєкти

to.market у Італії

Дезінфекція поверхонь та повітря випромінюванням УФ-С для додаткового захисту персоналу та покупців у крамницях to.market у Мілані.

Крамниці Spolem

Дезінфекція поверхонь та повітря випромінюванням УФ-С для додаткового захисту відвідувачів, персоналу та покупців у крамницях Spolem у Польщі.