Перший італійський супермаркет, який захищає покупців випромінюванням УФ-С

Інформація про to.market

to.market

Мілан, Італія

Компанія to.market установила пристрої Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С у двох крамницях у Мілані. ЇЇ кінцева мета – установити їх у всій мережі роздрібних крамниць.

Цитата to.market
Ми завжди шукаємо технології та послуги, які дають змогу встигати за змінами. Саме тому ми вирішили співпрацювати з компанією Signify і використовувати інноваційну технологію випромінювання УФ-С для дезінфекції поверхонь і повітря.
Маттіа Баллабіо, генеральний директор to.market
Проблема to.market

Назустріч побажанням покупців

Під час пандемії COVID-19 найбільшою турботою to.market було знайти спосіб адаптуватися до нових викликів, спровокованих надзвичайною санітарно-епідеміологічною ситуацією. Були необхідні заходи для нейтралізації вірусів і бактерій на поверхнях, предметах і в повітрі, щоб забезпечити ідеальну дезінфекцію середовища для клієнтів.

Рішення для to.market

Рішення

П’ять рейкових світильників Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С було встановлено в найбільш завантажених зонах крамниць: біля кас і кошиків ля покупок. Цикл дезінфекції активується лише за відсутності людей. Завдяки рівномірному розподілу випромінювання УФ-С світильники можуть дезінфікувати поверхні та предмети в приміщенні всього за кілька секунд.

Пов’язані проєкти

Крамниці Spolem

Дезінфекція поверхонь та повітря випромінюванням УФ-С для додаткового захисту відвідувачів, персоналу та покупців у крамницях Spolem у Польщі.

EDEKA Німеччина

Німецька мережа супермаркетів EDEKA Clausen вибирає освітлення Philips УФ-С для дезінфекції повітря та захисту своїх магазинів від бактерій і вірусів.