Покращення якості повітря в клініці Vauban за допомогою освітлення

Інформація про клініку Vauban

Клініка Vauban

Ліврі-Гарган, Франція

Клініка Vauban вибрала безпечні та надійні світильники УФ-С Philips, щоб зменшити поширення інфекцій і хвороб, які передаються повітряно-краплинним шляхом, як-от COVID-19.

клієнт – клініка vauban
Спочатку ми успішно встановили світильники в залі очікування для позапланових прийомів. Згодом було ухвалено рішення обладнати всі кабінети для консультацій, щоб захистити пацієнтів і персонал.
– доктор Дірк-Уве Клаусен, директор
Назустріч побажанням покупців: клініка Vaulban

Завдання

Клініка Vauban знаходиться неподалік Парижу, в районі, де вирує COVID-19. Захист пацієнтів і персоналу став основним завданням для керівництва клініки, і тому було вирішено встановити світильники для дезінфекції випромінюванням УФ-С у приймальних кабінетах.

Правильне освітлення

Ми встановили світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С верхньої частини приміщень у залах очікування та приймальних кабінетах клініки Vauban. Випромінювання УФ-С – відомий спосіб знезаражувати повітря, поверхні, предмети та воду. Воно знижує ризик зараження та активно використовується вже понад 40 років.

Пов’язані проєкти

Optimax

OPTIMAX створює безпечні для здоров’я будівлі

Лікарня Пекінського університету лісового господарства

Дезінфекція поверхонь і повітря випромінюванням УФ-С забезпечує додатковий захист відвідувачів, персоналу та пацієнтів у лікарні Пекінського університету лісового господарства.