Покращений захист пацієнтів завдяки дезінфекції випромінюванням УФ-С

Інформація про лікарню в Пекіні

Лікарня університету лісового господарства

Пекін, Китай

Лікарня працює цілодобово, тому для її співробітників важлива гнучкість у роботі та можливість дезінфікувати поверхні в часто відвідуваних приміщеннях.

Інноваційна система Philips для дезінфекції верхніх шарів повітря випромінюванням УФ-С забезпечує додатковий захист. Завдяки їй ми можемо спокійно виконувати повсякденні завдання, а приміщення дезінфікуватиметься.
Цзюньпен Хоу, менеджер відділу енергозбереження департаменту загального діловодства, Пекінський університет лісового господарства
Завдання лікарні в Пекіні

Назустріч побажанням покупців

У лікарні хотіли налагодити дезінфекцію в кількох зонах. Це потребувало комплексного рішення для знезараження як поверхонь, так і повітря.

Рішення

У загальних приміщеннях лікарні встановлені світильники для дезінфекції верхніх шарів повітря, у палатах – рейкові світильники, а в інших зонах – мобільні системи. У харчоблоці та їдальні застосовуються рейкові світильники без рефлекторів і датчиків. Усього встановлено 50 пристроїв: 40 рейкових світильників у палатах, 7 світильників для дезінфекції верхніх шарів повітря в холі та зоні реєстрації, 2 мобільні системи та 1 камера.

Пов’язані проєкти

Клініка Vauban

Дезінфекція поверхонь і повітря випромінюванням УФ-С для додаткового захисту відвідувачів, персоналу та клієнтів клініки Vauban.

Optimax

OPTIMAX створює безпечні для здоров’я будівлі