Додавання шару захисту за допомогою світильників Philips УФ-С для дезінфекції повітря

Освітлення шляху до "нових норм життя"

Школа Pomme D'Api, Мадрид, Іспанія

За допомогою дезінфекції випромінюванням УФ-С компанія Philips подарувала спокій учням, їхнім батькам і персоналу таких шкіл, як Pomme D’Api в Мадриді, створивши безпечний простір для всіх, хто перебуває в будівлі, водночас не порушивши динаміку всередині класних кімнат.

Світильники Philips УФ-С для дезінфекції повітря забезпечують додатковий рівень захисту та дають нам змогу більше не носити захисні маски. У місцях масового скупчення людей слід вживати аналогічних заходів.
– Себастьян Дюма, вчитель школи Pomme D'Api
Пристрої Philips для дезінфекції повітря випромінюванням УФ-С

Назустріч побажанням покупців

Для школи Pomme D'Api відчуття безпеки працівників і учнів під час навчального процесу без масок на обличчях було ключовим кроком в адаптації до "нових норм життя". Віруси та інші інфекції швидко поширюються в школах, де навчаються діти вікової категорії від 2 до 6 років, а дотримуватися заходів соціального дистанціювання в такому віці досить важко. Метою школи було запровадження ефективної системи, яка була б простою в експлуатації та обслуговуванні й допомагала захищати школу від вірусів, не перериваючи занять.

Пристрої Philips для дезінфекції повітря випромінюванням УФ-С

Ефективність, прибутковість і сталий розвиток

Щоб досягти поставленої мети, у школі Pomme D'Api було встановлено два пристрої Philips для дезінфекції повітря випромінюванням. Завдяки цьому учні змогли повернутися до навчання без страху заразитися та без потреби носити маски, дотримуватися заходів соціального дистанціювання чи навчатися в класних кімнатах меншого розміру. Пристрій для дезінфекції повітря випромінюванням УФ-C є перевіреним рішенням, яке лише за одну годину1 знешкоджує до 95% мікроорганізмів у приміщенні. Він портативний, його можна використовувати навіть тоді, коли в кімнаті перебувають люди, і він працює безшумно, тому не заважає дітям навчатися.

Henan Zhongke Lianchuang Test Service Co., Ltd, висновок випробувань: пристрій Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С (UVCA200) працював протягом 60 хвилин і 120 хвилин відповідно у випробувальній камері розміром 80 м³, і в кожному тесті швидкість знищення природних бактерій у повітрі становила ≥95%, що відповідає вимогам WS/T648-2019 (загальні гігієнічні вимоги до пристрою для дезінфекції повітря)

Пов’язані проєкти