Гарантована ідеальна точність.

Дізнайтеся про переваги світильників, надрукованих на 3D-принтері

Реалізовувати проєкти з модернізації тепер значно простіше. Індивідуальний дизайн дає змогу отримати бажане з гарантією точності та якості. Процес проєктування онлайн дуже простий. Тільки-но пристрої доставлять на місце, монтаж займає лише кілька хвилин. Крім того, ми дбаємо про довкілля, тому виробляємо світильники з полікарбонату, який можна переробляти.

Зроблено для вас

Наші світильники, надруковані на 3D-принтері, відповідають вашим вимогам і гарантовано підійдуть для потрібного застосування.

Hassle-free

Ми легко розробимо саме такі світильники, які вам потрібні для наступного проєкту. З легким налаштуванням онлайн і монтажем за лічені хвилини.

Екологічні

Ви дбаєте про довкілля. Ми теж. Наші світильники виготовлено з полікарбонату, який можна використовувати повторно.

світильники, надруковані саме для вас

Ми полегшуємо вашу роботу

Наші світильники надруковано саме для вас, тому вони гарантовано підійдуть до отвору в стелі без потреби вносити якісь зміни або використовувати кільця. Менше метушні, менше зусиль, бездоганний вигляд.

Більше жодних клопотів

Світильники, надруковані на 3D-принтері, – це ідеальний вибір, якщо вам потрібне нестандартне світлове рішення, яке точно відповідає заданим характеристикам. Ми бережемо ваші нерви й гроші від самого початку.

Монтаж усього за дві хвилини

Проста однокомпонентна конструкція забезпечує легкий монтаж.

Більше не треба змінювати отвори в стелі

Зроблені на замовлення світильники гарантовано підійдуть для потрібного застосування. Просто розпакуйте та вставте в наявний виріз.

Якісне оздоблення для вишуканого вигляду

Елегантний дизайн і якісне оздоблення забезпечують вишуканий вигляд у кожному проєкті.

Ми обіцяємо ідеальну сумісність

Ми поставляємо світильники з елегантним дизайном і якісним оздобленням, надруковані за точними розмірами, що гарантовано відповідають вимогам.

Чекаємо на вашу думку

Наш відділ продажу готовий допомогти. Заповніть форму й ми зв’яжемося з вами якомога швидше.

Надихає?

Поділіться цією сторінкою у своїх соцмережах.