Побачити, повірити, досягти мети

Дізнайтеся думку професіоналів

Технологія 3D-друку спростила вибір відповідних стельових світильників Марселю Хогенесу, технічному директору з Нідерландів. Дізнайтеся більше про отриману ним ефективність при впровадженні проєкту встановлення освітлення з використанням стельових світильників, створених за допомогою 3D-друку.

Наші останні проєкти

Мадридський аеропорт

Мадридський аеропорт

Простий монтаж і заощадження коштів

Керівництво аеропорту Барахас у Мадриді переслідувало дві основні цілі: скоротити витрати та знайти рішення, яке просто встановити. Вони віддали перевагу стельовим світильникам лінійки PerfectFit.

Unica

Unica

Стале рішення для екологічно чистої компанії

Компанія Unica хотіла створити затишну атмосферу у своєму кафетерії та залі для нарад. А оскільки компанія консультує клієнтів щодо екологічно сталих рішень, важливо, щоб вони теж відповідали цій концепції. Ідеальним рішенням для них стали стельові світильники PerfectFit, які виготовляються за допомогою 3D-друку, з низькими викидами парникових газів.

Зала очікування SAS

Зала очікування SAS

Просте оновлення – суттєві зміни

Зала очікування в аеропорту потребувала оновлення дизайну, але не вистачало коштів на масштабну зміну конструкції. Тому було вирішено встановити стельові світильники PerfectFit, виготовлені за допомогою 3D-друку. Залу SAS перетворили на затишну зону за допомогою виготовлених на замовлення світильників, які ідеально вписалися в існуючі стельові отвори, повністю змінили атмосферу та надали їй нового елегантного вигляду.

Станьте професіоналом і почніть сьогодні

Станьте професіоналом і почніть сьогодні

Процес простий. По-перше, виміряйте існуючі отвори в стелі, щоб підібрати потрібний варіант. Потім спроєктуйте стельовий світильник за допомогою зручного конфігуратора. Індивідуальні вбудовані світильники можна створювати для будь-яких отворів від 150 до 280 мм. Після проєктування світильника на сайті автоматично створюється специфікація з точними розмірами, яку можна роздрукувати та надіслати гуртовому продавцю. Після розміщення замовлення у гуртового продавця ваш індивідуальний стельовий світильник буде виготовлений за допомогою 3D-друку і доставлений всього за 3–4 тижні. Установіть його за лічені хвилини та насолоджуйтесь рішенням PerfectFit.

Чекаємо на вашу думку

Наш відділ продажу готовий допомогти. Заповніть форму й ми зв’яжемося з вами якомога швидше.

Надихає?

Поділіться цією сторінкою у своїх соцмережах.