Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Освітлення складів
  так, як вам потрібно

   

  Склади

   

  Ми перейшли в нову епоху освітлення складів. Дороге й неефективне обладнання залишилося в минулому. Сучасне високоякісне світлодіодне освітлення забезпечує гнучкість, енергоефективність і зниження експлуатаційних витрат. Оскільки на освітлення інколи припадає до 80% усіх витрат на енергоспоживання складу, важливо, щоб використовуване обладнання лишалося максимально енерго- й економічноефективним. Завдяки тривалому терміну служби й потужним, гнучким варіантам рішень світлодіодні системи Philips ефективно освітлюють простір із висоти, як на вертикальних, так і горизонтальних площинах, для забезпечення оптимальної видимості стійок і полиць. При цьому практично зникає необхідність у заміні ламп, що зменшує час простоїв у роботі.

   

  Безпека працівників на території складу має критичне значення. Рівномірне біле світлодіодне освітлення, яке можна вважати спрямованим, допомагає усунути тіні й темні ділянки, що можуть стати причиною нещасних випадків. Наші гнучкі й прості у використанні елементи керування дають змогу забезпечити належний рівень освітлення, де й коли це необхідно, підвищуючи ефективність і якість виконуваних операцій. Ми працюємо з вами, щоб задовольнити ваші потреби в освітленні, допомагаючи створювати інтуїтивно зрозумілі, повнофункціональні, надсучасні рішення.

   

  Зв’язатися з нами

  Системи  для складів

  Розрахуйте  
  сукупну вартість володіння 

   

  Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

   

  Розрахуйте економію

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизу  Щоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

   

  Пошук дистриб’ютора або партнера

  Карта світу

  Академія Lighting Academy


  Розширте свій бізнес  

   

  Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.

   

  Докладніше

   

  Майбутній вебінар

  Приєднайтеся до цього вебінару та дізнайтеся, як нові дослідження поведінки та неврологічних станів змінюють принципи використання освітлення.
  Вебінар
  Готелі й ресторанний бізнес

  Роль світла в готельному бізнесі

  Дізнайтеся про роль світла в готельному бізнесі, щоб візити були для ваших клієнтів незабутніми. Докладніше

  Освітлення для офісів

  Дізнайтеся, яке офісне освітлення заряджає співробітників енергією. Докладніше
  Офіси