УФ-системи для очищення води

УФ-системи можна використовувати для дезінфекції різних типів води, зокрема питної води, стічних вод, технічної води, води в басейнах і ставках. Доступні УФ-лампи потужністю від 4 до 1000 Вт. Це дає можливість проєктувати системи дезінфекції як для малих (л/хв), так і для дуже великих комунальних установок, у яких використовується кілька сотень ламп.

Обладнання для житлових будинків

Обладнання для житлових будинків

Домогосподарства можуть очищати питну воду, встановлюючи УФ-системи або окремі очищувачі на місці входу води в будинок, у місці використання (наприклад, у кухонній раковині) тощо. Дощову воду також можна дезінфікувати перед використанням. Ці УФ-системи часто поєднують із фільтрами для видалення інших речовин із води (хлору, частинок). Використовуються лампи потужністю до 25 Вт.

Комунальні установки

Комунальні установки

У комунальних установках УФ-випромінювання завжди використовують у поєднанні з іншими технологіями очищення. Уряд формулює вимоги щодо рівнів дезінфекції, а ми розробляємо, перевіряємо та встановлюємо УФ-системи, як гарантують належну якість води. Більшість установок мають функцію регулювання яскравості, щоб адаптувати потужність до різної якості та потоку води. Потужність ламп може сягати 1000 Вт.

Промисловість

Промисловість

Чиста та дезінфікована вода потрібна в промисловості для багатьох цілей: для виробничих процесів (хімія, косметика), полоскання та очищення пакувального матеріалу для харчових продуктів і напоїв, поливу в теплицях, а також сучасних процесів окислення у виробництві напівпровідників. У всіх цих галузях вода використовується, очищується та використовується знову. Типова потужність ламп становить 25–250 Вт.

Вода й повітря для житлових будинків

Вода для комунальних потреб і промисловості

Повітря для комерційних і професійних організацій

Застереження

УФ-лампи майже не несуть ризику, якщо їх використовують професіонали, які знають свою справу. Спеціалісти, які працюють із УФ, мають захищати очі та шкіру, щоб уникнути легких пошкоджень і серйозних травм. Ми радимо клієнтам бути обережними у виборі обладнання та шукати докази проведення незалежних випробувань. Рекомендується вибирати матеріали та електричні компоненти з сертифікатами відомих організацій, як-от NSF, UL, CSA, DVGW-OVGW, або інших міжнародних організацій.

Наразі жодна з наших ламп УФ-С не сертифікована та не схвалена згідно з чинним законодавством як медичний виріб. Отже, Signify та/або будь-яка з компаній її групи ніде не планують використовувати лампи як медичні вироби. Рослини й матеріали, які піддаються впливу великих доз випромінювання УФ-С, можуть бути пошкоджені та/або знебарвлені.