Світлотехніка для дезінфекції: лампи УФ-С

Ми пропонуємо виробникам обладнання та компаніям, які спеціалізуються на очищенні, передові рішення для УФ-дезінфекції, необхідні для збереження конкурентоспроможності. Проте наші експертні знання не обмежуються лише інноваційними продуктами. Ми пропонуємо УФ-С-технології з підтвердженою ефективністю, а у своїх розробках спираємося на надійні дослідження, зокрема аналіз мікробіологічних характеристик. Наше обслуговування та підтримка встановлюють галузеві стандарти.

Рішення УФ-С

Вода й повітря для житлових будинків

Вода для комунальних потреб і промисловості

Повітря для комерційних і професійних організацій

Застереження

УФ-лампи майже не несуть ризику, якщо їх використовують професіонали, які знають свою справу. Спеціалісти, які працюють із УФ, мають захищати очі та шкіру, щоб уникнути легких пошкоджень і серйозних травм. Ми радимо клієнтам бути обережними у виборі обладнання та шукати докази проведення незалежних випробувань. Рекомендується вибирати матеріали та електричні компоненти з сертифікатами відомих організацій, як-от NSF, UL, CSA, DVGW-OVGW, або інших міжнародних організацій.

Наразі жодна з наших ламп УФ-С не сертифікована та не схвалена згідно з чинним законодавством як медичний виріб. Отже, Signify та/або будь-яка з компаній її групи ніде не планують використовувати лампи як медичні вироби. Рослини й матеріали, які піддаються впливу великих доз випромінювання УФ-С, можуть бути пошкоджені та/або знебарвлені.