УФ-світлодіод для дезінфекції води

Дезінфекція води, повітря та поверхонь за допомогою світлодіодного модуля з випромінюванням УФ-С

Компанія Philips інвестує в нове покоління пристроїв УФ-С – світлодіодні рішення УФ-С. Світлодіодні УФ-С-модулі виходять у продаж у лінійці виробів Philips Natural Trust.

Світлодіодні модулі УФ-С Philips Natural Trust – лінійка Philips Natural Trust – зображення

Світлодіодні модулі Philips NaturalTrust УФ-С призначені для дезінфекції природних поверхневих вод (версія з герметичною гайкою та засувкою), холодної води (версія з герметичною гайкою та кабелем), повітря та поверхонь (негерметична версія без кабелю). Випромінювання УФ-С зі світлодіодного модуля деактивує такі мікроорганізми, як бактерії, цвіль і віруси, запобігаючи їх поширенню у воді, повітрі або на поверхні. Завдяки цьому усуваються неприємні запахи, викликані мікробами, що містяться всередині або на поверхні вашого пристрою, і вам доводиться витрачати менше зусиль на його обслуговування. Завдяки компактному розміру модулі Philips NaturalTrust УФ-С підходять для пристроїв, з якими не можна використовувати звичні ртутні лампи, наприклад для холодильників, кавомашин, зволожувачів повітря, льодогенераторів і т. д. Модулі живляться постійним струмом низької напруги (нижче 24 В), тому їх можна безпечно використовувати з пристроями, які контактують з водою. На відміну від ртутних ламп, модулі продовжують забезпечувати стабільний потік випромінювання УФ-С за низької температури (наприклад, у резервуарах з холодною водою або холодильниках).

Ефективна дезінфекція світлодіодного модуля УФ-С була підтверджена мікробіологічними дослідженнями у реальних умовах протягом кількох місяців безперервної роботи. Результати показали зменшення кількості бактерій на 99% без необхідності чищення пристрою.

 Характеристики  Переваги
 Зменшення мікробіологічних забруднень на 99%  Чиста вода, повітря та поверхні
 Компактний розмір  Гнучкий дизайн
 Миттєве вмикання та вимикання  Миттєва дезінфекція
 Силіконовий корпус з фіксаторами*  Компактний герметичний пристрій для дезінфекції води за принципом plug & play
 Низька напруга
 Безпечність
 Стабільний потік випромінювання УФ-С за низької температури**  Можна використовувати в холодній воді, холодильниках і т.д.
 Електронне керування  Світловий потік не залежить від вхідної напруги
 Низька потужність  Мінімальне енергоспоживання
 Не містить ртуті  Безпечний для довкілля

 * Тільки для герметичних світлодіодних модулів УФ-С

** Тільки для версій з кабелем