Дезінфекція поверхень випромінюванням УФ-С

Дезінфекція поверхонь

Під час кашлю або видихання в повітря потрапляють крапельки рідини. Велика їх частка потрапляє на найближчі поверхні та предмети: столи, стійки та клавіатури. Віруси живуть на дерев’яних і металевих поверхнях 4–5 днів. Щоб заразитися, людям достатньо доторкнутися до заражених поверхонь або предметів, а потім – до свого носа або рота.

Джерело: Всесвітня організація охорони здоров’я

дезінфекція поверхонь
Середовища та предмети з високою інтенсивністю контактів

Глибока дезінфекція випромінюванням УФ-С середовищ і предметів із високою інтенсивністю контактів

In high contact areas such as schools, retail outlets, industry, offices and public transportation, UV-C can be used  for a deep disinfection of surfaces (e.g., floors, walls). 

  • Open luminaires: Fixed installation on the ceiling, radiating UV-C directly without shielding, therefore no people can be present in the room. A control system is required to help correct usage.
  • UV-C trolleys: These can be positioned centrally in a standard-sized room to inactivate viruses and bacteria on surfaces. Safeguard controls include a timer to plan disinfection for a predefined period, remote control and motion sensors.  
  • UV-C robots: Intelligent and autonomous robots designed for indoor virus prevention. They usually navigate autonomously to disinfect surfaces and include various control safeguards to ensure correct usage.

Типове застосування бактерицидних ламп УФ-С

Випромінювання УФ-С застосовується у сфері перевезень для дезінфекції внутрішніх поверхонь – значок

Випромінювання УФ-С можна застосовувати в транспорті для дезінфекції внутрішніх поверхонь між рейсами. Також його можна застосовувати в крамницях (для дезінфекції кошиків і прилавків), у офісах і на промислових підприємствах

Випромінювання УФ-С застосовується для дезінфекції транспортерних стрічок кас і упаковки товарів – значок

Випромінювання УФ-С підходить для дезінфекції транспортерних стрічок кас та пакувальних матеріал (стаканчиків для йогурту, пляшок тощо). Крім того, можна обробляти продукти, щоб подовжити термін придатності та зберегти харчові якості без консервантів.

Випромінювання УФ-С підходить для зменшення росту цвілі та поширення захворювань – значок

Пряме опромінювання культурних рослин випромінюванням УФ-С зменшує ріст цвілі та поширення захворювань і знижує потребу в застосуванні пестицидів.

Випромінення УФ-С забезпечує додатковий захист після очищення – значок

Застосовується для побутового обладнання, такого як стерилізатори дитячих пляшечок, сушарки посуду тощо, Випромінення УФ-С забезпечує додатковий захист після очищення та допомагає підтримувати чистоту поверхні під час зберігання.

Знайдіть найближчого дистриб’ютора, партнера або установника, що спеціалізується на дезінфекційному освітленні УФ-С від Philips

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Послуги з дезінфекції за допомогою УФ-C

Належне застосування – запорука ефективного й правильного використання рішень для дезінфекції за допомогою випромінювання УФ-С. Спираючись на 35-річний досвід у сфері продукції для випромінювання УФ-С і її застосування, ми надаємо послуги, пов’язані з випромінюванням УФ-С, на всіх етапах проектного циклу, як-от проектування, керування проектами, регулярні перевірки й технічне обслуговування. Детальнішу інформацію щодо послуг з дезінфекції за допомогою випромінювання УФ-С дивіться на сайті компанії Signify.

Застереження

У разі правильного використання УФ-С випромінювання практично не становить ризик. Небезпеку становить прямий вплив променів УФ-С. Світильники слід завжди встановлювати з відповідним екрануванням і запобіжними засобами, як-от датчики присутності й таймери, щоб запобігти опікам і тяжким ушкодженням шкіри й очей. Світильники для дезінфекції випромінюванням УФ-С, які ми постачаємо без таких запобіжних засобів, призначені лише для використання в дезінфекційних системах, оснащених засобами забезпечення безпеки, зокрема зазначеними в посібниках із установлення й використання, але не обмежуючись ними.

Світильники Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С мають продаватися тільки компанією Signify або сертифікованими партнерами та встановлюватися кваліфікованими фахівцями відповідно до законодавства та наших суворих вимог безпеки.

Жодна з наших ламп УФ-С не сертифікована та не схвалена як медичний пристрій ніде в світі й не має використовуватися як такий. Заборонено використовувати їх в застосуваннях і діяльності, які можуть спричинити смерть, травму чи шкоду довкіллю або призвести до них. Рослини й матеріали, які піддаються впливу великих доз випромінювання УФ-С, можуть бути пошкоджені та/або знебарвлені.