Дезінфекція предметів і обладнання випромінюванням УФ-С

Лампи УФ-С ідеально підходять для миттєвої дезінфекції (спільних) пристроїв і обладнання. Камери дезінфекції з випромінюванням УФ-С деактивують більшість вірусів протягом кількох хвилин. Зазвичай їх використовують для дезінфекції предметів спільного користування, як-от навушників, портативних сканерів і пристроїв, а також для одягу у сфері торгівлі. Камери дезінфекції з випромінюванням УФ-С доступні у різних розмірах.

Камера Уф-С GCGM-byd від Philips
Камера дезінфекції випромінюванням УФ-С Philips BioShift

Камера дезінфекції випромінюванням УФ-С Philips BioShift

Буде доступно в кінці 2020 р.

Камера Philips BioShift призначена для дезінфекції предметів і (спільного) обладнання випромінюванням УФ-С без використання хімікатів. Її механічна безпека та ефективна бактерицидна дія підтверджені незалежним дослідницьким агентством TNO. Доведено, що камери дезінфекції протягом хвилини деактивують 99,9999% вірусу SARS-CoV-2, який викликає COVID-19. Камера BioShift буде доступна в двох розмірах: великому (висота: 600 мм; довжина: 585 мм; ширина: 750 мм) і дуже великому (висота:1828 мм; довжина: 1180 мм; ширина: 762 мм).

Камера Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С

Камера Philips для дезінфекції випромінюванням УФ-С

Тепер доступно в Азії

Ця камера дезінфекції випромінюванням УФ-С призначена для знезараження предметів у професійних цілях. Вона доступна в трьох розмірах: маленькому (77 літрів), середньому (110 літрів) і великому (323 літра). Камеру можна використовувати для дезінфекції предметів і (спільного) обладнання, яке використовується в аптеках, магазинах, школах, університетах, офісах, поштових відділеннях, банках, барбершопах, спа-салонах, ресторанах, а також на стійках реєстрації та промислових кухнях.  

Знайдіть найближчого дистриб’ютора, партнера або установника, що спеціалізується на дезінфекційному освітленні УФ-С від Philips

Застереження

УФ-лампи майже не несуть ризику, якщо їх використовують професіонали, які знають свою справу. Спеціалісти, які працюють із УФ, мають захищати очі та шкіру, щоб уникнути легких пошкоджень і серйозних травм. Ми радимо клієнтам бути обережними у виборі обладнання та шукати докази проведення незалежних випробувань. Рекомендується вибирати матеріали та електричні компоненти з сертифікатами відомих організацій, як-от NSF, UL, CSA, DVGW-OVGW, або інших міжнародних організацій.

Наразі жодна з наших ламп УФ-С не сертифікована та не схвалена згідно з чинним законодавством як медичний виріб. Отже, Signify та/або будь-яка з компаній її групи ніде не планують використовувати лампи як медичні вироби. Рослини й матеріали, які піддаються впливу великих доз випромінювання УФ-С, можуть бути пошкоджені та/або знебарвлені.