Ваша шкіра, наша турбота

Лампи з вузькосмуговим УФ-B

Лампи Philips із вузькосмуговим УФ-B є найефективнішим рішенням для лікування захворювань шкіри

Понад 400 незалежних клінічних досліджень по всьому світу показали, що лампи Philips із вузькосмуговим УФ-B (TL/01) є найефективнішими лампами для лікування псоріазу та вітиліго, а також інших менш поширених захворювань шкіри*.

*FDA дозволило використовувати лампи Philips із вузькосмуговим УФ-B для лікування псоріазу та вітиліго.

Перший випуск у 1988 році

Компанія Philips не тільки представила перші лампи з вузькосмуговим УФ-B (TL/01), але й продовжує впроваджувати інновації разом із провідними дослідницькими партнерами по всьому світу, щоб покращити зручність, ефективність і безпеку рішень для фототерапії. Від професіоналів, для професіоналів.

Лампи Philips TL/01: більший ефект за менший час

Лампи Philips із вузькосмуговим УФ-B (TL/01) характеризуються точним і унікальним спектральним розподілом енергії з піком випромінювання 311 нм, що мінімізує потенційні побічні ефекти, як-от почервоніння та свербіж. Крім того, потрібен менший період опромінення шкіри. Більший ефект, менший дискомфорт.

Упевненість має значення

Завдяки лампам Philips із вузькосмуговим УФ-B для фототерапії пацієнти отримають ефективне лікування з мінімальним дискомфортом. Не погоджуйтеся на менше, ніж лампи для фототерапії від Philips.

Ефективна фототерапія

У фототерапії використовуються хвилі природного спектру сонця певної довжини для лікування псоріазу, вітиліго, гіпербілірубінемії та інших захворювань шкіри.

Наші партнери у сфері фототерапії

Файли