Рішення для висвітлення сцен

Створення незабутніх вражень для наших клієнтів – це завдання, яке надихає нас на розробку захоплюючих інновацій у галузі освітлення. Як і найкращі виконавці, ми вважаємо, що завжди є місце для вдосконалення. Саме тому ми тісно співпрацюємо з провідними виробниками пристроїв і спільно створюємо ефективні, потужні, компактні та прості рішення для освітлення.

Гастролі/сцени

MSR Gold FastFit

MSR GoldTM FastFit

Швидке встановлення та економія часу

Компанія Philips презентує технологію FastFit, яка заощаджує ваш час. Унікальна концепція ламп MSR GoldTM із цоколем із одним входом і галогенних ламп Hi-Brite. Система цоколя зі встановленням лампи із задньої сторони дає змогу легко замінити лампи. Модель MiniFastFit оснащена ще меншим цоколем, завдяки чому можна використовувати компактніші та легші світильники.

Кіно/студії

Освітлення Philips для галузі розваг на знімальному майданчику

Лампи MSR із можливістю гарячого повторного запуску

Миттєве денне світло в будь-який час

Потрібне денне світло на знімальному майданчику? Ваш вибір – Philips MSR із можливістю гарячого повторного запуску. Ці лампи відтворюють денне світло, гарантують відмінну якість і правильну кількість світла та миттєво вмикаються.

Театри

Освітлення театрів світильниками Philips для галузі розваг

StagePainter

Саме таке освітлення, яке вам потрібне

Спеціально підібране освітлення здатне захопити глядачів і перетворити виступ на щось чарівне. Щоб розкрити талант акторів, потрібні освітлювальні пристрої для декорацій та світлових сцен. Гнучка керована система StagePainter D60 2000 дає змогу створити таку сцену, яку ви собі уявляєте, за допомогою яскравого світлодіодного освітлення.

Дискотеки/клуби

дискотеки / клуби

MSD Platinum

Освітлення для реалізації творчих задумів

Лампи MSD Platinum 2 R спеціально розроблені для дискотек і клубів. Ці компактні та легкі лампи випромінюють яскраве сяюче світло. Їхня потужність становить 132 Вт та відповідає світловіддачі лампи MSD 300 Вт.

Потужні промені створюють ідеальне освітлення, потрібне діджеям у клубах.

Архітектурне підсвічування

Ейфелева вежа освітлюється за допомогою архітектурного підсвічування Philips

Необмежена гнучкість

Лампи Philips для архітектурного підсвічування відрізняються чудовими кольорами, потужним променем і тривалим терміном експлуатації, що забезпечує дивовижну свободу творчості та гнучкість в архітектурному освітленні. Вони привертають увагу до об’єкту та надають йому особливої чарівності.

Лампи для галузі розваг

З огляду на сучасну тенденцію інтегрувати світлодіодні стіни в дизайн освітлення сцен, потрібно нове покоління ламп із потужнішими променями, які б прорізали море однорідного світла й забезпечували додаткові акценти в шоу. Саме для цього створені нові системи ламп Platinum.

Нові лампи MSD Platinum 14 R забезпечують виняткову яскравість 12 000 люмен за потужності 280 Вт із кольоропередачею 80. Нові лампи MSD Platinum 17 RA забезпечують виняткову яскравість зі світловіддачею понад 20 000 люмен за потужності 350 Вт, а також нейтрально біле світло (7000 K) і високу кольоропередачу 85. Лампи MSD Platinum 20 R забезпечують світловіддачу понад 23 000 люмен за потужності 470 Вт, інтенсивне нейтрально біле світло (8000 K) і високу кольоропередачу 80.

MSD Platinum

Лампи в дії

Переглянути відео

Інструменти для галузі розваг

Інструмент для заміни ламп для галузі розваг

Перегляньте каталог ламп для галузі розваг

До ваших послуг

До ваших послуг

Потрібна додаткова інформація про лампи для галузі розваг? Наші торгові представники працюють у всьому світі.

для сцен

Заходи з освітлення сцен

Дізнайтеся про світ мистецтва та розваг і отримайте інформацію про всі майбутні міжнародні заходи та виставки "Розваги на сцені".

День відкритих дверей PRG, Японія, 3–4 березня
Виставка GET, Гуанчжоу, 1–4 квітня
Захід Prolight & Sound, Франкфурт, 15–18 квітня
Виставка Palm, Мумбаї, 28–30 травня
Виставка Palm, Пекін, 7–10 червня
Захід LDI, Лас-Вегас, 23–25 жовтня

Файли