Роблять улюблену гру більш видовищною

Ми пропонуємо новітню високоефективну світлодіодну систему освітлення спортивних об’єктів. Це комплексне рішення складається з бездротової системи керування PerfectPlay і вбудованих світлодіодних прожекторів. Таке рішення враховує особливості всіх видів спорту та всіх типів спортивних приміщень – від найменших до найскладніших.

Освітлення футбольного поля – світлодіодні прожектори

Прожектори для футбольного поля

Оскільки люди зазвичай збираються пограти у футбол увечері, ефективне освітлення збільшує шанси бажаючих взяти участь у грі. І хоча якість освітлення буде, звісно, нижчою, ніж під час гри відомих професійних команд, вона має залишатися високою за такими параметрами, як рівномірність, комфортність для зору, ненав’язливість – особливо в спальних районах, в яких зазвичай і розташовані такі стадіони для любителів.

Освітлення хокейного поля – світлодіодні прожектори

Освітлення для хокею

Якісне освітлення необхідне для таких видів спорту, як хокей, де гравцям потрібно швидко реагувати на швидке переміщення невеликої шайби. Ця особливість гри вимагає рівномірного розподілу світла та колірної температури, що відповідає денному світлу.

Освітлення тенісного корту – заливаюче освітлення

Освітлення тенісних кортів

Коли йдеться про освітлення тенісних кортів, важливо забезпечити високу видимість, щоб гравці та глядачі могли стежити за перебігом матчу. М’яч має бути завжди добре видно, незалежно від того, де він знаходиться та з якою швидкістю рухається.

Світлодіодні прожектори для освітлення поля для регбі – прожектори

Освітлення полів для регбі

Освітлення має бути рівномірним по всьому полю. Крім того, гравці, судді та глядачі мають чітко бачити всю траєкторію польоту м’яча.

Необхідно подбати, щоб тіні від прожекторів, розташованих на дахах трибун, не потрапляли на поле.

Спортивне освітлення – легкоатлетичні стадіони

Світло для легкоатлетичних стадіонів

Гарна видимість дає змогу спортсменам, суддям і тренерам чітко бачити все, що відбувається на змаганні чи тренуванні, щоб вони могли якнайкраще виступати та приймати зважені рішення. Глядачам потрібна можливість спостерігати за виступом спортсменів, а також бачити, що відбувається в їхньому безпосередньому оточенні. Світло також має допомагати глядачам безпечно пройти на стадіон і залишити його.

Світлодіодні прожектори для освітлення полів для гольфу – освітлення спортивних полів

Освітлення полів для гольфа

Вказівники відстані мають бути чітко видимі, а гравцям має бути зручно стежити за польотом м’яча. Незважаючи на те, що для майданчиків використовується окреме освітлення, загальне освітлення має бути забезпечене на всій поверхні поля.

Освітлення спортивного корту – світлодіодні прожектори

Освітлення для ігрових майданчиків

Освітлення універсальних спортивних майданчиків має враховувати особливості всіх видів спортивних ігор, що на них проходять. Необхідно стежити за тим, щоб проєкт забезпечував рівномірне освітлення, а також мінімальне засліплення та світлове забруднення середовища.

Прожектори для бейсбольного поля – прожектори для софтболу

Прожектори для бейсбольного/софтбольного поля

Швидкі види спорту, як-от бейсбол і софтбол, вимагають високого рівня освітлення, щоб комфортно стежити за подіями та польотом м’яча. Більшість подій розгортається на внутрішньому полі (інфілді) стандартного розміру, для якого потрібна значно більша освітленість і рівномірність освітлення, ніж для зовнішнього поля (аутфілда), що має більший розмір.

Отримайте гнучкість і контроль над освітленням за допомогою Interact

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.