Непереможне внутрішнє освітлення

Ми пропонуємо новітню високоефективну світлодіодну систему освітлення спортивних об’єктів. Це комплексне рішення складається з бездротової системи керування PerfectPlay і вбудованих світлодіодних прожекторів. Таке рішення враховує особливості всіх видів спорту та всіх типів спортивних приміщень – від найменших до найскладніших.

Освітлення критого тенісного корту – світлодіодні прожектори для приміщень

Освітлення критого тенісного корту

Щоб гравці та глядачі могли слідкувати за ходом гри, необхідно забезпечити відмінну видимість. М’яч завжди має бути чітко видно, незалежно від його швидкості та місцезнаходження. Для цього потрібен належний рівень освітлення з рівномірним розподілом світла на ігровій поверхні, а об’єкти мають бути контрастними, щоб добре виділятися на будь-якому фоні.

Освітлення критого басейну – світлодіодні прожектори для приміщень

Освітлення критого басейну

Головний пріоритет у басейні – безпека відвідувачів, тож освітлення має бути достатнім і при цьому створювати мінімальну кількість відблисків, відбиваючись від поверхні води. Відблиски – це дуже важливий аспект, адже вони можуть заважати персоналу помітити непередбачену ситуацію в басейні. Беручи до уваги складність конструкції басейну та обмеження на розташування прожекторів, освітлення має плануватися ще на початкових етапах проєктування басейну.

Освітлення багатофункціонального спортивного залу – заливаюче освітлення Philips

Багатоцільовий спортивний зал

Освітлення багатоцільових спортивних залів має враховувати особливості всіх видів спорту, якими в ньому займатимуться. Крім того, освітлення має бути рівномірне, достатньо інтенсивне, але при цьому не засліплювати спортсменів і глядачів. А прожектори потрібно розташовувати так, щоб вони не заважали гравцям і суддям.

Освітлення хокейного поля – прожектори для приміщень

Освітлення для хокею

Те, наскільки чітко ми бачимо рухомий об’єкт, залежить від низки факторів: кута огляду та його швидкості, яскравості фону й оточення. Щоб глядачі та гравці добре бачили маленьку чорну шайбу, яка надзвичайно швидко рухається, вона має бути дуже контрастною – а це висуває дійсно високі вимоги до освітлення. Особливо на льодових аренах, де відстань між катком і глядачами дуже велика.

Крім того, лід – сильний дифузний відбивач світла, тому потрібно мінімізувати утворення світлових плям, які б відволікали від гри. Отже, щоб шайбу було добре видно, освітлення має бути якісним і рівномірним.

Зробіть свою систему освітлення гнучкою та контрольованою за допомогою PerfectPlay

Основні вироби

Хочете дізнатися більше?

Якщо у вас є запитання, зверніться до контакт-центру в своєму регіоні.