Робоче місце, зручне

для кожного

 

Освітлення для офісів

 

З роками принципи організації офісів дуже змінилися. Колись це були недиференційовані робочі приміщення, тепер – часто багатофункціональні об’єкти, що залежить від доступності складних і динамічних ресурсів, зокрема, освітлення. Організаціям потрібно докладати як ніколи багато зусиль, щоб виконувати різноманітні завдання й задовольняти потреби різних типів працівників.


У наш час проектувальники офісів і менеджери, окрім ефективного використання енергії й організації роботи, усе більше зосереджуються на продуктивності праці й гарному самопочутті працівників. Системи освітлення Philips дають змогу підприємствам досягати таких різнопланових цілей. Завдяки елементам керування й підключенню до мережі освітлення можна настроювати на індивідуальному рівні, водночас скорочуючи споживання енергії та знижуючи витрати на технічне обслуговування. Правильне освітлення, окрім надання будівлям статусу енергоефективних і екологічно чистих, також сприяє досягненню цілей сталого розвитку, поліпшуючи робоче середовище для працівників офісів.

 

Зв’язатися з нами

Системи  для офісу

Розрахуйте  
сукупну вартість володіння 

 

Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

 

Розрахуйте економію

Чи
можуть
наші послуги бути вам корисними?

Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизуЩоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

 

Пошук дистриб’ютора або партнера

Карта світу

Академія Lighting University

 

Academy

 

Academy

 

 

Aкадемія Lighting University пропонує цілий ряд навчальних матеріалів для тих, хто хоче розширити свої знання у сфері освітлення.

 

Докладніше

 

 

Розширте свій
бізнес

 

Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.