Виробництво

 

Коли підприємство працює в цілодобовому режимі, надзвичайно важливо, щоб система освітлення функціонувала без збоїв. Заміна ламп може призвести до втрати дорогоцінного часу виробництва. Тому вам потрібне справді надійне рішення. Тривалий термін експлуатації й енергоефективність світлодіодного освітлення Philips дасть змогу заощадити дорогоцінний час без збільшення витрат на технічне обслуговування й енергію.

 

Підвищена безпека робочої зони є ще однією важливою перевагою. Забезпечення освітленням у потрібному місці й у потрібний час допомагає співробітникам працювати безпечно та належно виконувати робочі процеси.  Гнучкі підходи до встановлення дають змогу змінювати конфігурацію залежно від конкретної ситуації, що є важливим фактором гарантування максимальної довговічності системи освітлення.

 

Зв’язатися з нами

Системи  для виробництва

Розрахуйте  
сукупну вартість володіння 

 

Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

 

Розрахуйте економію

Чи
можуть
наші послуги бути вам корисними?

Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизуЩоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

 

Пошук дистриб’ютора або партнера

Карта світу

Академія Lighting Academy


Розширте свій бізнес  

 

Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.

 

Докладніше

 

Майбутній вебінар

Приєднайтеся до цього вебінару та дізнайтеся, як нові дослідження поведінки та неврологічних станів змінюють принципи використання освітлення.
Вебінар
Готелі й ресторанний бізнес

Роль світла в готельному бізнесі

Дізнайтеся про роль світла в готельному бізнесі, щоб візити були для ваших клієнтів незабутніми. Докладніше

Освітлення для офісів

Дізнайтеся, яке офісне освітлення заряджає співробітників енергією. Докладніше
Офіси