Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Точкова лампа, 35 Вт MR16 GU5.3

  2700K, 400 лм, 10 000 год 8719514302396 Find similar products
  • Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

   8719514302396

   СВІТЛОДІОДНА

   Точкова лампа, 35 Вт MR16 GU5.3

   8719514302396 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips випромінюють тепле біле світло, приємне для очей, відрізняються надзвичайно довгим строком служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки простому та елегантному дизайну ця лампа стане ідеальною заміною традиційних матових ламп. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

  Оновлення на світлодіодне джерело без втрати якості освітлення

  • Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

   Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

   Кольорова температура цієї лампи складає 2700K, тому вона створює теплу, затишну атмосферу, ідеальну для відпочинку. Світло з температурою 2700K оптимальне для освітлення оселі

  • Форма та розмір подібні до галогенних точкових ламп

   Форма та розмір подібні до галогенних точкових ламп

   Сучасна світлодіодна капсулоподібна лампа звичайних розмірів та приємної форми. Ідеальна заміна традиційних галогенних точкових ламп, яка довго служитиме та зберігатиме довкілля.

  • Без помітного мерехтіння

   Якщо джерело світла мерехтить, швидко змінюючи яскравість, воно може втомлювати очі, викликати головний біль та навіть провокувати напади фоточутливої епілепсії. Таке світло неприємне — але цей ефект зовсім не обов’язковий! Світлодіоди можуть мерехтіти, тому що вони швидко реагують на зміни струму від драйвера. Однак світлодіодні лампи Philips сконструйовано таким чином, щоб мінімізувати коливання вихідного струму драйвера, виключити фактори, які зумовлють мерехтіння. Так що ви зовсім не побачите мерехтіння.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.