Вы находитесь на сайте световых решений Philips lighting. Для вас доступна локализованная версия.
Предложения

  Світлодіодні
  лампи Philips

   

  З турботою

  про ваші очі

  Комфортне освітлення Philips

   

  Неякісне освітлення може призводити до виникнення втоми очей. З Philips LED ви можете бути впевнені, що освітлення буде комфортним. Наші лампи тестуються щодо їхньої безпеки та світять без напруження для очей.

  Випробувано
  в лабораторії

   

  Всі лампи проходять лабораторні випробування та є безпечними  для очей. «Критерії комфорту», розроблені компанією Philips, є гарантією того, що кожна світлодіодна лампа відповідає європейським стандартам освітлення.

  Ваші очі будуть
  вдячні

   

  Дорослі та діти все більше часу проводять у приміщеннях зі штучним освітленням. Подбайте про те, щоб домашнє освітлення було безпечним і комфортним. Обирайте світлодіодні лампи Philips.

  Подбайте про свої очі

   

  Прийшов час подбати про свої очі. Штучне освітлення і постійна робота перед монітором вже є невід'ємною частиною нашого життя. Багато людей проводить щодня більше ніж 6 годин за комп'ютером та в приміщеннях без природного світла, і найпоширенішим наслідком є втома очей.

   

  Як можна подбати про свій зір? Дивіться відео

  Лабораторні випробування ламп

   

  На ринку представлено багато видів світлодіодних ламп у широкому ціновому діапазоні та з різними характеристиками. І хоча різниця у ціні приваблює, заощадження коштів на освітленні може істотно вплинути на наше самопочуття і навіть здоров'я. Якщо  освітлювальні прилади в нашій оселі не відповідають стандартам безпеки, у нас можуть виникнути проблеми з концентрацією уваги, головний біль і втома очей. Бажаєте дізнатися більше? Дивіться відео!

  Интервью с врачом-офтальнологом

  Чи дійсно світло так сильно впливає на наш зір? 

   

  Як, перебуваючи серед великої кількості моніторів комп'ютерів, екранів смартфонів і планшетів, подбати про свої очі? Звідки береться так звана «сухість очей»? Чи можна навчитися кліпати?

   

  На ці запитання відповідає Петро Возняк, лікар-офтальмолог, чиї поради допоможуть допоможуть зберегти зір, і очі будуть вам за це «вдячні».

   

  Читати докладніше

  Зоровий комфорт

  Дослідження*, проведені по всьому світу, виявили: переважна більшість людей не знає, що освітлення чинить безпосередній вплив на якість їхнього життя, комфорт і здоров'я. Також, вони демонструють необхідність інформування людей про те, як вибирати правильне освітлення. А вам це цікаво?

  Піклування про зір дітей

  Глобальні дослідження* демонструють, наскільки великий вплив має ставлення батьків до якості зору своїх дітей. Понад дві третини батьків знають про вплив якості освітлення на здоров'я та комфорт очей. А ви з цим згодні?

  Лише 28%* людей знає як обирати комфортне освітлення для очей. А ви? 

  1. Дилема вибору

  Дилемма выбора светодиодных ламп

   

  Зараз можна знайти багато світлодіодних ламп з різними цінами та параметрами. Вибір якісної та безпечної лампи може здатися непростим. Обирайте перевірених виробників.

  2. Параметри лампи

  Параметры освещения

   

  При виборі світлодіодної лампи звертайте увагу на колірну температуру, кількість світла, енергоспоживання, ... тобто, на всі технічні аспекти продукту.

  3. Невидима небезпека

  Невидимая опасность для глаз

   

  Навіть якщо різниця здається непомітною для очей, економія на якості освітлення може мати серйозні наслідки.

  4. Відповідність нормам

  Опасность не прошедших проверку ламп

   

  Якщо світлодіодні лампи не відповідають нормам, це може мати негативні наслідки, такі як  навантаження на зір, головні болі, нудота або проблеми з концентрацією уваги.

  5. Фотобіологічна безпека

  Норма фотобиологической безопасности

   

  Щоб мінімізувати ризики слід використовувати лампи, що відповідають стандартам фотобіологічної безпеки. Дотримання цього правила гарантує, що освітлення не завдасть шкоди Вашим очам та шкірі.

  6. Інформація на
  упаковці

  Соответствие нормам фотобиологической безопасности

   

  Не всі світлодіодні лампи відповідають нормам фотобіологічної безпеки. Розміщення на упаковці інформації про відповідність цьому стандарту  не є обов'язковою вимогою, тому споживачі змушені шукати інформацію в незалежних джерелах.

  7. Безпечність ламп Philips

  Лампы Philips прошли лабораторные испытания

   

  До того, як потрапити на полиці магазинів, всі світильники та лампи проходять лабораторну перевірку на відповідність правилам безпеки щодо впливу на органи зору та шкіру.

  Де придбати

   

  Світлодіодні лампи Philips можна придбати у більшості мереж магазинів та гіпермаркетів, а також придбати в інтернет-магазинах.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
  * Опитування, проведене компанією OneVoice Connect Research у липні 2017 року. В опитуванні брало участь більш ніж 8 000 дорослих з 11 країн світу (Польща, Чехія, Швеція, Китай, Німеччина, Іспанія, Франція, Таїланд, США, Туреччина).