Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Почувайтеся безпечніше

  вночі

  Безпека


  Світло відіграє велику роль у тому, чи почуваємося ми безпечно на вулицях уночі. За поганого освітлення складніше розпізнавати обличчя й бачити, чи не ховається хтось у тіні. Дослідження, яке проводилося в Польщі, продемонструвало, що майже три четверті учасників, які прогулювалися неосвітленими місцями, побоювалися за свою безпеку.
  Жінки йдуть вулицею, яскраво освітленою за допомогою обладнання Philips

  Біле світло, що заспокоює  

   

  Біле світло створює новий рівень зручності й безпеки. З кращою передачею кольору й більш високим рівнем яскравості, яка сприймається, розрізняти об’єкти, кольори, форми й інші деталі простіше. У білому світлі легше впізнавати обличчя навіть здалеку, що посилює відчуття безпеки. Біле світло також забезпечує найбільш збалансоване освітлення без небезпечних затемнених зон.

   

  Біле освітлення вулиці за допомогою обладнання Philips, завдяки якому жителі міста почуваються безпечніше

  Створення замкненого кола безпеки  


  Біле світло створює замкнене коло подій (’коло розсудливості’), що сприяє підвищенню безпеки. Жителі міста частіше гуляють вулицями, якщо відчувають себе в безпеці. Що більше людей гуляють чи їздять на велосипедах, то жвавіше й привабливіше виглядають вулиці.

   

  Коли на вулицях багато людей, акти вандалізму й злочини відбуваються рідше, а місто стає привабливішим для жителів і гостей.

  Протистояння злочинності та страху  


  Біле світло фактично допомагає зробити суспільство безпечнішим. Нещодавні дослідження дають підстави небезпідставно припустити, що більш яскраве й рівномірне освітлення знижує страх перед можливістю стати жертвою протиправних дій, а біле світло не дозволяє злочинцям утекти.

   

  Представник Ради області Ніт-Порт-Толбот (Уельс) зазначає: "Біле світло допомагає протистояти злочинності за рахунок поліпшення рівня освітленості та можливості розпізнавати риси обличчя й кольори. Це допомагає поліції та стримує від протиправних дій потенційних злочинців". Біле світло також покращує якість зображення з камер спостереження, даючи змогу отримати більш вагомі докази.

  Офіцер поліції спостерігає за камерами безпеки
  Безпечніше місце для паркування завдяки білому освітленню Philips

  Світло проти злочинності: порівняльне дослідження

   

  Дослідження, що проводилися 2000 року Інститутом кримінології Кембриджського університету, були спрямовані на аналіз впливу кращого освітлення вулиць на рівень злочинності у двох міських районах Великобританії. В експериментальному районі Дадлі злочинність знизилася на 41% порівняно з 15% в контрольному районі.

   

  У місті Стоук злочинність знизилася на 43% в експериментальному районі та на 45% у двох сусідніх порівняно з лише 2% у двох контрольних районах. Висновок: економія від скорочення рівня злочинності покриває витрати на поліпшення освітлення вулиць у 2,4–10 разів лише за один рік. Зв’язок між рівнем злочинності й освітленням дає змогу припустити, що нові світильники не тільки допомагають протистояти злочинності, але й окупаються за рахунок зниження частоти випадків протиправної діяльності.