Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Краще світло,

  менше енергії

  Енергоефективність  


  Надсучасні джерела білого світла, такі як MASTER CosmoWhite, допомагають містам розвиватися. Вони не тільки енергоефективніші, ніж традиційні альтернативи, але й генерують чисте біле світло, що сприймається яскравішим, ніж є насправді. Це означає, що ви можете задовольнити городян, одночасно скоротивши світловіддачу на цілих 30% і заощадивши бюджетні кошти міста.

   

  Енергоефективне біле освітлення вулиць за допомогою обладнання Philips

  Чи може біле світло бути енергоефективним?


  Біле світло створює безліч нових можливостей для заощадження енергії й охорони навколишнього середовища. Більша яскравість білого світла, що сприймається, дає змогу збільшити відстань між світильниками під час установлення нових ліхтарів. Крім того, можна зменшити висоту встановлення під час ремонту, використовуючи лампи з більш низькою напругою, або надати перевагу лампам із нижчою напругою під час оновлення обладнання.

   

  Навіть якщо не враховувати ці переваги, надзвичайно ефективні лампи Philips підвищать екологічну стійкість завдяки меншому енергоспоживанню та скороченню викидів CO2.

   
  Менше може стати основою для більшого


  Біле світло дає змогу знизити фактичну світловіддачу, оскільки воно сприймається яскравішим, ніж є насправді. Ця перевага вже врахована в британських стандартах освітлення. У Великобританії обов’язковий за законом рівень освітленості допоміжних доріг і стежок може бути знижений на цілих 30% у разі використання джерела світла з кольоропередачею не менше 60, якраз як у білого світла.
  Високий рівень яскравості на вулицях завдяки білому світлу від обладнання Philips

  Як діє яскравість, що сприймається?


  За низького рівня освітленості палички в сітківці ока стають активнішими. Вони краще сприймають джерела світла з більш високим вмістом блакитної складової. Джерело світла не обов’язково світить яскравіше, але забезпечує вищий рівень світла з частотою, яку розрізняє людське око. Саме так діє біле світло, і тому в нього вища яскравість, яка сприймається оком.

   

  Центр міста з приємним білим освітленням за допомогою обладнання Philips

  Порівняння споживання енергії  


  Готуйтеся заощаджувати енергію. Досить замінити наявні джерела світла на нові, щоб скоротити споживання енергії на цілих 43%. У випадку встановлення абсолютно нового обладнання економія зростає до 56%, а енергоефективна світлодіодна технологія дає змогу заощадити ще більше.

   

  Таким чином, завдяки високоякісному білому світлу можна забезпечити екологічність освітлення вулиць. Викиди CO2 скорочуються до рівня, який раніше вважався неможливим, а також значно знижуються витрати на електрику.

  Люди розмовляють під ліхтарем Philips, що світить білим