Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Освітіть своє життя

  білим

  Системи освітлення CosmoPolis

  Зробіть своє місто привабливішим уночі за допомогою ламп CosmoPolis. Ці лампи випромінюють чисте біле світло, що підкреслює красу міста й створює доброзичливу атмосферу.

   

  Лампи CosmoPolis не тільки приваблюють людей у центр міста, а й допомагають скоротити експлуатаційні витрати та викиди вуглекислого газу. Крім того, з лампами CosmoPolis вулиці стають безпечнішими, оскільки біле світло дає змогу краще бачити предмети й розрізняти кольори.

  Люди прогулюються площею, освітлену білим завдяки обладнанню Philips

  Заощадження коштів

   

  Перейдіть на енергозберігаюче біле світло. Лампи CosmoPolis споживають на 30–70% менше енергії порівняно зі звичайними джерелами білого світла. Це означає, що ви можете заощадити на електриці. Більше того, яскравість цих ламп не змінюється протягом усього тривалого терміну служби, що скорочує витрати на технічне обслуговування й заміну.

  Зрештою яскравість ламп CosmoPolis дає змогу також знизити початкові інвестиції, оскільки проміжки між опорами світильників більші, а це вже заощадження.

  Яскраве освітлення трамвайної зупинки лампами Philips CosmoPolis
  Фасад будівлі, освітлений лампами білого світла Philips

  Екологічне освітлення

   

  Лампи CosmoPolis допомагають захищати навколишнє середовище. Лампи CosmoPolis споживають на 50% менше енергії порівняно із ртутними лампами, завдяки чому можна економити понад 100 кг СО2 на лампу в рік. Крім того, довгий термін служби ламп CosmoPolis зменшує потреби у їх виробництві та переробці, а компактніший розмір світильників знижує витрати на пакувальні матеріали та транспортування.

  Завдяки своєму енергозберігаючому потенціалу лампи CosmoPolis отримали високий статус екологічності Philips Green Flagship.

  Порту у світлі софітів

  Муніципалітету Порту в Португалії було потрібне екологічне освітлення, яке б скоротило витрати на енергію, зменшило необхідність у технічному обслуговуванні та поліпшило навколишнє середовище. Лампи MASTER CosmoWhite і MASTER CityWhite виявилися ідеальним рішенням. Завдяки лампам CosmoWhite можна економити енергію та скорочувати викиди СО2. Вони також містять мало ртуті, але не містять свинцю. У цих світильниках використовуються електронний баласт PrimaVision із терміном служби 60 000 годин.

   

  Тепле біле світло кардинально змінило нічну атмосферу в центрі Порту. Люди, які сидять за столиками на бруківці, тепер відчувають себе все ж у кафе, а не на вулиці, а самі площі стали немов просторішими й привабливішими.

  Люди прогулюються вулицею, освітленою обладнанням Philips