Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

    Нехай жителі пишаються

    своїм містом уночі

    Естетичне покращення

    Ніч – час відпочинку. Багато жителів полюбляють милуватися пейзажем під час вечірніх прогулянок перед сном. Підкресліть красу міського району за допомогою гнучкого білого світла, щоб людям було на чому зупинити погляд. Біле світло чудово доповнює як класичні, так і сучасні будівлі; окрім того, воно надає зеленим насадженням свіжий і квітучий вигляд.
    Система заповнення білим світлом від Philips підкреслює красу оздоблення Королівського палацу в Стокгольмі, Швеція

    Схвалено людьми

     

    Біле світло ідеально підходить як для декоративного, так і функціонального освітлення в громадських місцях. Одне з опитувань показало, що майже 90% людей уважають біле світло природнішим порівняно зі звичайними жовтими натрієвими лампами. Освітлення, що нагадує природнє, допомагає людям відчувати себе як удома в центрі міста й не тільки.

    Люди насолоджуються скульптурою, на яку падає біле світло ламп Philips
    Площа з яскравим білим освітленням Philips

    Допомагаємо містам розвиватися

     

    Органи влади багатьох сучасних міст ставляться до освітлення дуже серйозно, і біле світло користується серед них усе більшою популярністю. Президент Асоціації житлового району Сомосагвас (Мадрид, Іспанія) зазначає: "Таке освітлення відповідає нашим суворим естетичним критеріям. Біле світло природніше, що підвищує якість життя в районі, а також є підставою для зростання попиту на нерухомість.

    Вимірювання сприйняття кольору світла

     

    Біле світло можна вважати значним покращенням звичайного освітлення. І таке твердження не голослівне. 2005 року організація EVALUM* провела в Ліоні (Франція) польові дослідження вподобань учасників серед типів освітлення. Студентів, які проживали в навчальному містечку Національного інституту прикладних наук, і жителів ’Шостого району’ попросили оцінити різні джерела світла.

     

    Відповідно до результатів дослідження, люди відверто віддали перевагу лампам теплого білого світла з колірною температурою 3000 К. Рівень задоволеності від використання таких ламп був вищим порівняно з жовтими натрієвими лампами високого тиску й джерелами холодного білого світла (з колірною температурою 4000–4200 К).

     

    * EVALUM: Evaluation de lumieres urbaines pour un eclairage durable (Оцінювання джерел світла для забезпечення екологічного освітлення)