Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Створіть незабутнє

  враження

  Оптичні пристрої PerfectAccent

  Перше враження має величезне значення. Покажіть своїм клієнтам, що у вас є саме те, що вони шукають, за допомогою надсучасного акцентного освітлення. Оптичні пристрої PerfectAccent стануть чудовим доповненням ваших світлодіодних рішень і створять рівномірне освітлення за допомогою спрямованих променів. Кольори виглядають краще, об’єкти – привабливіше, а середовище – принадніше.
  Світильники Philips із відбивачами PerfectAccent у супермаркеті Edeka

  Як можна використовувати технологію PerfectAccent?

   

  Технологія Perfect Accent, реалізована в широкому асортименті світлодіодного обладнання, формує бездоганні світлові промені, які покращують атмосферу й зовнішній вигляд приміщення.

   

  Вітрини магазинів кидаються в очі покупцям завдяки однорідним світловим променям, які покращують сприйняття кольору й структури матеріалів. Як результат, предмети виглядають щонайкраще.

   

  Заклади готельного бізнесу виглядають просто приголомшливо завдяки світловим ефектам, які заявляють про комфорт і високий рівень обслуговування. Однорідні промені без брижів або падіння світловіддачі надають приміщенню збалансованого й розкішного вигляду.

  Як працює PerfectAccent?  

   

  Представляємо технології майбутнього. За допомогою спеціального відбивача у вигляді стільникової сітки оптичні пристрої PerfectAccent підвищують загальну світловіддачу без використання додаткової енергії.

   

  Численні фасетки на оптичних пристроях відбивають і направляють світло світлодіодів, дозволяючи рівномірне й чисте розширення променю. Завдяки гнучкості обробки поверхні форми цей унікальний дизайн може поєднувати дзеркальні й матові відбиваючі поверхні.

  Оптичні пристрої PerfectAccent із відбивачами у вигляді стільникової сітки підвищують загальну світловіддачу, не споживаючи додаткову енергію.

  Ультрасучасна довговічність і відбиваюча здатність

   

  На оптичні пристрої PerfectAccent нанесене надчисте покриття, спеціально розроблене для гранчастих відбивачів. Для посилення міцності на відбиваюче покриття також нанесене додаткове захисне покриття. У результаті ми отримуємо неймовірну сукупну відбиваючу здатність – 98%. А це на 10% більше порівняно з полірованим алюмінієм.

  Чистіші та рівніші промені

   

  Необхідна кількість світла в потрібному місці та потрібний час. Численні відбиваючі фасетки забезпечують чистий, рівномірний розподіл світла без неприємного градуювання, характерного для точкових джерел світла. Зверніть увагу на плавний перехід від центру променю до країв.

  /content/dam/b2b-li/en_AA/systems/PerfectAccent/perfectaccent-led-optic.jpg

  Оптичні пристрої PerfectAccent забезпечують абсолютно чисте й рівномірне розширення променю

  /content/dam/b2b-li/en_AA/systems/PerfectAccent/conventional-led-optics.jpg

  Звичайні світлодіодні оптичні пристрої формують помітні ’брижі’

  Кольори, що чарують і надихають

   

  У роздрібних магазинах покупці хочуть точно знати, що вони отримують. За допомогою технології PerfectAccent товари можна представити в найкращому вигляді, підкреслюючи їх істинні кольори.

   

  Рівномірний розподіл світла запобігає спотворенню кольору, що виникає залежно від кута падіння світла. Ця проблема характерна для вітрин з акцентним освітленням. Стільникова гранчаста відбиваюча поверхня доповнюється спеціальними пласкими лінзами (прозорими або матовими), що допомагають виправляти дефекти нерівномірності світла. У результаті об’єкти освітлюються рівномірніше.

  Крамниця, приємно освітлена обладнанням Philips PerfectAccent

  Безліч варіантів застосування світлодіодів

   

  Для використання технології PerfectAccent необов’язково купувати нові лампи. Ці оптичні пристрої підходять для більшості світлодіодних точкових світильників, і їх можна встановити без модифікації встановлених світильників. Доступні шаблони розподілу світла: вузький точковий, точковий, вузький заливаючий і заливаючий. Таким чином, вам доступно багато варіантів акцентного освітлення.

  Відео про лампи StyliD і LuxSpace Accent із відбивачами PerfectAccent

  Приклади використання

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання