Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Створіть власний світловий почерк за допомогою
  LED-відтінків

  Будьте особливими

   

  Створіть унікальну, властиву лише вашому бренду атмосферу, яка привалюватиме покупців.

  Маючи унікальний "почерк" освітлення, ви зможете стилістично поєднати вітрину магазину, його інтер’єр та експозиції товарів і створити захопливу атмосферу, яка змусить клієнтів повертатися до вас знов і знов.

  Правильне освітлення допоможе досягти миттєвої впізнаваності бренду ще з моменту наближення до магазину. Захоплююча атмосфера та спокусливо представлені товари надихатимуть ваших клієнтів і не дадуть їм піти з пустими руками.

  Розкрийте сутність свого бренду 

  LED-відтінки

   

  Заявіть про свій бренд за допомогою освітлення, яке підкреслить переваги вашого магазину та асортименту.

  LED-відтінки Philips вигідно підкреслюють кольори товарів, роблять білий бездоганним, чорний насиченішим, а інші барви виразнішими.

  Завдяки широкому вибору дизайнерських рішень для світильників із різним спектром ви зможете отримати бажаний ефект, гармонійно поєднавши світло з декором магазину.

  Який відтінок у вашого бренду? 

  CrispWhite

  Насичені білі відтінки та багатство кольорів
  Інтенсивне сяюче світло робить експозиції товарів виразнішими та зачаровує покупців.

  PremiumWhite

  Обирайте натуральність
  Premium White – широкий спектр кольору
  Створіть приємне м’яке світло, за якого кольори товару виглядатимуть природньо. Чудова заміна світильникам CDM серії Elite.

  Standard 830

  Максимально заощаджуйте електроенергію
  Standard 830 – ефективне освітлення
  Створюйте ефектні експозиції без додаткових витрат завдяки високопродуктивним світлодіодам.

  У колекції Джефа Монтеса лондонських дизайнерів і модників вразили тканини, які чарівним способом взаємодіють зі світлодіодним світлом CrispWhite.

   

  Колекцію Монтеса спеціально розроблено для Philips Lighting, щоб ефектно та переконливо продемонструвати можливості білого світлодіодного освітлення для крамниць.

   

  Протягом усієї кар’єри Монтеса зачаровували легкі матеріали з пам’яттю форми та відблиски світла на різних поверхнях. Перед створенням колекції він вивчав, як світло взаємодіє з його моделями. На створення колекції Illuminosa & Velero Монтеса надихнуло інноваційне рішення Philips CrispWhite. Використовуючи такі матеріали, як скловолокно та нейлон, він показав приголомшливу гру світла на своїх убраннях.

   

  "Світло відіграє важливу роль у створенні моїх колекцій, а біле світло надзвичайно важливе для досягнення потрібного ефекту, – розказав голландський дизайнер-модельєр Джеф Монтес. – Біле світлодіодне світло Philips CrispWhite створює цікаві відблиски на матеріалі, чітко промальовуючи всі лінії одягу".

   

  Вперше колекцію було представлено у флагманському магазині House of Fraser на Оксфорд-стрит у Лондоні, а в березні вона демонструватиметься на виставці Lighting and Building у Франкфурті. House of Fraser вибрав CrispWhite для освітлення міжнародної мережі магазинів, до якої вже входять п’ять британських, а згодом приєднаються нові магазини в Китаї.

  Проекти

  Надихає?

  Зверніться до нашого місцевого контакт-центру,
  якщо у вас виникли будь-які питання