Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Перший інтелектуальний світильник

  із можливістю прямого підключення до мережі

  Перший інтелектуальний світильник, створений для безпроблемного підключення

   

  Неокласичний дизайн нової лінійки продуктів Iridium gen3 забезпечує безпроблемну інтеграцію світильників як у житлових зонах, так і на великих дорогах. Створені на основі округлих світильників Iridium, нові Iridium Gen3 забезпечують усі переваги нових світлодіодних технологій у традиційному дизайні.

   

  Переглянути відео про Iridium gen3

   

  Iridium gen3 – це перший інтелектуальний світильник із можливістю прямого підключення до мережі. Зручне введення в експлуатацію: просто встановіть світильник і керуйте ним напряму дистанційно за допомогою платформи управління освітленням CityTouch. Дистанційне керування освітленням стало простішим!

   

   

   

  Система освітлення в палаті

  Світильник із підтримкою Iridium gen3 CityTouch

   

  Iridium gen3 – це інтелектуальний світильник і складова системного підходу IntelligentCity. Його можна безпосередньо підключати до платформи CityTouch завдяки інтеграції всіх інтелектуальних функцій у сам світильник, і додаткове обладнання при цьому не потрібне. Комунікація здійснюється через загальнодоступну мобільну мережу. Додаткова перевага полягає в тому, що технічне обслуговування не потрібне. Керування підключенням здійснюється компанією Philips, тож клієнту немає про що турбуватися. Підключена до джерела живлення точка світла автоматично з’являється на карті CityTouch у потрібному місці, а дані про освітлювальні прилади імпортуються в систему. Керувати ними можна дистанційно за допомогою CityTouch LightWave.

   

  Докладніше про IntelligentCity

  Установлення збоку
  Установлення на верхівці щогли із CityTouch LightWave
  Просте встановлення в три етапи завдяки інноваційній втулці

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання