Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Проектування рішень

  відповідно до потреб

   

   

  Чому саме Philips?

  Компанія Philips допомагає досягати успіху завдяки глибокому розумінню суті вашої організації. Ми починаємо з аналізу ваших цілей щодо бізнесу та сталого розвитку, а також з’ясовуємо, чим ви відрізняєтеся від конкурентів. Потім ми підбираємо світлове рішення, що відповідає вашим потребам, спираючись на свій великий досвід роботи у сфері охорони здоров’я й доступ до інновацій.
  Діагностичний кабінет, освітлений обладнанням Philips для лікарень

  Спрощення прийняття рішень

  Вибрати потрібний варіант освітлення з безлічі доступних може бути непросто. Унікальна особливість компанії Philips у тому, що ми спрощуємо ці процеси для вас. Ми добираємо світлові рішення, які найкраще відповідають вашим потребам, а також надаємо об’єктивну інформацію про їх технічні характеристики, вартість і потенціал енергозбереження. Щоб надалі все було ще простіше, ми від самого початку враховуємо необхідність технічного обслуговування.
  Лікар і дитина граються зі світлом

  Один постачальник, один пакет послуг

  Створити надійну систему освітлення непросто. Ми полегшуємо цей процес, надаючи повний пакет послуг. Компанія Philips майстерно впорається на будь-якому етапі реалізації проекту – від визначення завдання й створення плану до транспортування, установлення та фінансування ваших нових світлових рішень для лікарень.

   

  Зупинившись на єдиному постачальнику, ви витратите менше часу й грошей на адміністрування, а вибравши компанію Philips, ви зможете отримати ще й розширені гарантії та підтримку фахівців.  Наші додаткові навчальні програми поповнять багаж знань працівників вашої організації й допоможуть максимально ефективно використовувати системи освітлення.

  Санітари транспортують пацієнта коридором, освітленим обладнанням Philips для лікарень

  Підхід Philips із чотирма етапами

   

  Щоб ваше нове освітлення працювало максимально ефективно, компанія Philips стежить за всім життєвим циклом проекту загалом, використовуючи наш досвід і професіоналізм. Наш підхід передбачає чотири етапи реалізації проекту.

  Лікарня з установленою якісною світлотехнікою Philips для медичних закладів
  Планування. Ми проводимо аналіз обсягу робіт, щоб зрозуміти ваші прагнення й цілі. На цьому етапі ми шукаємо можливості створення екологічно безпечного інноваційного робочого місця за допомогою технології освітлення.
  Проектування. Ми проводимо оцінку поточної ситуації на місці та пропонуємо сценарії енергозбереження.
  Створення. Визначившись із рішенням, компанія Philips організовує доставку та встановлення системи нашими кваліфікованими спеціалістами.
  Керування. За вашим проханням ми будемо контролювати, обслуговувати й оновлювати ваші екологічні світлові рішення для лікарень, коли це буде потрібно.

  Ми піклуємося про здоров’я та благополуччя людей у всьому світі

  Інновації змінюють світ. Ми пропонуємо нові технології на доступних умовах, щоб зробити світ більш здоровим і зберегти навколишнє середовище.

   

  Наша мета – поліпшити життя трьох мільярдів людей до 2025 року. Підвищення екологічної безпеки закладів охорони здоров’я й турбота про благополуччя пацієнтів, співробітників і спільнот – невід’ємні складові цієї мети.

   

   

  Покращення благополуччя людей