Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Продемонструйте турботу

  про довкілля

   

   

  Екосертифікація

  Норми споживання енергії постійно змінюються. У багатьох регіонах місцева влада вже встановила обов’язкові норми споживання енергії та викидів парникових газів. Крім того, екологічна сертифікація може поліпшити репутацію бренду, допомогти завоювати повагу споживачів і послужити прикладом іншим медичним установам.

   

  Ми допоможемо вам виконати й перевиконати поставлені цілі у сфері споживання енергії за допомогою надсучасної технології освітлення.

  Медсестра йде коридором екологічної лікарні

  Чи знаєте ви?

  2018 – останній рік, коли можна здати в оренду більшість енергетично неефективних будівель у Великобританії (згідно із Законом про енергію від 2011 року)
  Останній рік, коли можна здати в оренду більшість енергетично неефективних будівель у Великобританії (згідно із Законом про енергію від 2011 року)
  612 мільйонів доларів США – прогнозована економія енергії існуючими будівлями за перші 10 років реалізації програми екологічного будівництва в Сан-Франциско
  Прогнозована економія енергії будівлями, уже зданими в експлуатацію, за перші 10 років реалізації програми екологічного будівництва в Сан-Франциско
  1,44 мільйона тонн зекономленого вуглекислого газу – результат першого року виконання обов’язкової токійській програми зі скорочення викидів
  Тонни зекономленого вуглекислого газу – результат першого року виконання обов’язкової токійській програми зі скорочення викидів

  Рішення, орієнтовані на 
  майбутнє

   

  Просто перейшовши на екологічне освітлення, можна частково виконати вимоги закону. Завдяки нашим революційним системам ви можете впровадити екологічно стійке рішення, яке пропрацює багато років, відповідаючи нормам споживання енергії як зараз, так і в майбутньому.

   

  Компанія Philips також може сприяти перетворенню медичного обладнання на екологічно безпечне, оскільки чудово розуміється на відповідних характеристиках продуктів.

  Екологічні програми
  в усьому світі

  Дотримуватись енергетичних норм може бути зовсім не складно. В усьому світі є програми, що допомагають власникам дотримуватись обов’язкових норм або проходити добровільну сертифікацію.

   

  Рейтинги за методом Оцінки екологічної ефективності від Науково-дослідного інституту з будівництва з’явилися в США у вигляді програми добровільної сертифікації та на цей час використовуються більш ніж у 50 країнах, а деякі країни розробили власні аналоги.

  Лікар готує пацієнта до МРТ
  Приклади добровільної сертифікації та рейтингів екологічної безпеки для будівель:
   
  • BREEAM Outstanding Offices, Великобританія
  • LEED (Leadership in Energy and Environmental Design – Лідерство в енергетичному та екологічному проектуванні)
  • HQE (Haute Qualité Environnementale – Висока екологічна безпека), Франція
  • DGNB (Deutsche Gesellschaft für Nachhaltiges Bauen e.V. – Німецька рада з екологічно безпечного будівництва), Німеччина
  • VERDE, США
  • Energy Star, США
  • Green Mark, Сінгапур
  • Green Star, Австралія
  • Стандарт 5281, Ізраїль (ця унікальна добровільна сертифікація заохочує до пасивної й енергоефективної архітектури)
  Обстеження пацієнта за допомогою рентгенівського апарата