Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Більше
  радості та здоров’я

   

   

  Сприятливе середовище

   

  Коли мова йде про екологічно безпечні медичні товари та послуги, то цілі, пов’язані із захистом довкілля, – тільки частина загальної картини. Також необхідно враховувати інтереси людей. Це виводить на передній план забезпечення комфорту й благополуччя пацієнтів, відвідувачів і персоналу.

  Підтримання природніх біоритмів

   

  Світло може грати величезну роль у створенні доброзичливої атмосфери. Воно впливає на наше здоров’я й самопочуття, регулюючи такі важливі процеси, як ритм активності та відпочинку. За допомогою сучасних екологічно безпечних систем освітлення можна приборкати стійкість природніх ритмів і допомогти людям почуватися максимально добре.

  Медсестра та пацієнт у будинку для догляду за літніми людьми, де підтримуються природні біоритми за допомогою освітлення Philips

  Доповнення природного освітлення

   

  Формуйте середовище за допомогою світла. Наші системи освітлення дають змогу створювати гнучкий і динамічний простір, формувати атмосферу безтурботності, а також імітувати ритми природного світла. Інтелектуальні системи керування змінюють освітленість залежно від кількості природного світла. У результаті ви використовуєте рівно стільки енергії, скільки потрібно, щоб забезпечити комфорт для людей.

  Медсестра пропонує пацієнту склянку води

  Задоволений персонал із вищим показником продуктивності

   

  Продемонструйте персоналу свою турботу. Освітлення з керованою інтенсивністю може кардинально змінити будні медичних працівників. Наприклад, якщо відкоригувати рівень освітленості після обіду, можна підвищити енергійність і пильність працівників, а також допомогти звести кількість помилок до мінімуму. Надсучасні світильники дають змогу одночасно забезпечити необхідну для персоналу видимість і спокійне освітлення без засліплення.

  Лікар і дитина у світлі обладнання Philips, що допомагає працівникам лікарні почуватися щасливіше й енергійніше

  Чи знаєте ви?

  Скорочення часу перебування пацієнтів у лікарні, якщо вона забезпечується великою кількістю природного денного світла, сягає 8,5%.
  Скорочення часу перебування пацієнтів у лікарні з великою кількістю природного денного світла
  Зростання обробки викликів у краще освітлених приміщеннях, де використовується природне світло, на 12%
  Зростання обробки викликів у краще освітлених приміщеннях, де використовується природне світло
  Зростання продуктивності в краще освітлених приміщеннях, де використовується природне світло, сягає 23%
  Зростання продуктивності в краще освітлених приміщеннях, де використовується природне світло