Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Здорове майбутнє
  для пацієнтів, персоналу та всієї планети

   

   

  Екологічна медицина

   

  Екологічно безпечні медичні товари та послуги – це не тільки охорона навколишнього середовища. Це краще майбутнє для пацієнтів, медичного персоналу та навіть акціонерів.

   

  Економічно вигідне й корисне освітлення має велике значення. Енергозберігаючі системи освітлення допомагають пом’якшити вплив стрімко зростаючих витрат на електрику. Системи освітлення для лікарень, створені на основі інновацій, допомагають задовольняти мінливі потреби пацієнтів і встигати за розвитком медичних технологій.

  Створення екологічно безпечного медичного середовища

  Навіщо прагнути екологічності?

  Допомога персоналу й пацієнтам

  Освітлення допомагає залучати й утримувати цінних співробітників за рахунок зручного та практичного робочого середовища. Воно навіть може підвищити продуктивність персоналу: дослідження засвідчують поліпшення розумових здібностей і пам’яті на 25% у добре освітлених приміщеннях із денним світлом.

   

  Пацієнтам воно теж іде на користь, оскільки затишна атмосфера знижує тривожність. Відповідно до результатів досліджень, правильне освітлення може збільшити тривалість сну пацієнта на 8%. Заощаджені завдяки енергозберігаючому освітленню кошти можна інвестувати в обладнання, яке допоможе лікувати пацієнтів іще ефективніше.

  Лікар оглядає пацієнта в лікарні Катаріни

  Чи знаєте ви?

  Заощадження на екологічних будівлях порівняно зі звичайними може сягати 30%
  Економія – екологічні будівлі порівняно зі звичайними, що відповідають усім вимогам
  Поліпшення розумових здібностей і пам’яті в добре освітлених приміщеннях із денним світлом може сягати 25%
  Поліпшення розумових здібностей і пам’яті в добре освітлених приміщеннях із денним світлом
  Десятикратна окупність завдяки включенню в бюджет будівництва 2% витрат на екологічну безпеку
  Окупність завдяки включенню в бюджет будівництва 2% витрат на екологічну безпеку

  У разі включення в бюджет будівництва 2% витрат на екологічну безпеку можна розраховувати на повернення інвестицій у 10-кратному розмірі.   

  Переваги для бізнесу

  Розвиток бізнесу за допомогою екологічних технологій

  Упровадження екологічно безпечної технології дає змогу досягати безлічі комерційних цілей. Екологічні будівлі економлять до 30% енергії порівняно зі звичайними, скорочуючи експлуатаційні витрати й вивільняючи кошти для інших потреб.  За статистикою компанії, що використовують екологічно безпечні технології, більш успішні, а номінальна вартість їх активів може зрости на 16%.

   

  Крім того, розміщення лікарні в екологічній будівлі надзвичайно позитивно впливає на репутацію бренду. Екологічно безпечна технологія допомагає досягти корпоративних цілей соціальної відповідальності, а також пройти екологічну сертифікацію від місцевої влади.

  Медсестра супроводжує жінку похилого віку в освітленому холі