Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Енергоефективне, персоналізоване освітлення
  для проживання й відпочинку

  Готелі

   

  Власникам і операторам готелів бізнес-класу, закладів для проведення офіційних заходів, ресторанів і курортних об’єктів необхідно створити надійні й привабливі фірмові середовища, які забезпечать комфорт клієнтів, а також індивідуальний підхід до їх обслуговування. Енергоефективні, динамічні мережеві системи освітлення Philips дають змогу створювати розкішний, налаштовуваний дизайн освітлення, забезпечуючи просте керування, зниження експлуатаційних витрат, а також відповідність вимогам щодо споживання енергії в усьому світі.


  Компанія Philips пропонує широкий спектр налаштовуваних спеціальних світильників із можливістю коригування кольору й продуктивності для динамічного освітлення номерів, їдалень, вестибюлів готелів, казино, музеїв або будь-яких інших закладів готельної індустрії. Завдяки повторюваним рішенням можна забезпечити відтворення фірмової атмосфери на глобальному рівні, у той час як мережеві системи дають змогу гостям персоналізувати освітлення особистого простору. Також ви можете узгоджувати роботу системи освітлення з іншими службами забезпечення комфорту.

   

  Зв’язатися з нами

  Системи  для готелів

  Розрахуйте  
  сукупну вартість володіння 

   

  Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

   

  Розрахуйте економію

  Дізнайтеся докладніше про

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизу  Щоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

   

  Пошук дистриб’ютора або партнера

  Карта світу

  Академія Lighting University

   

  Academy

   

  Academy

   

   

  Aкадемія Lighting University пропонує цілий ряд навчальних матеріалів для тих, хто хоче розширити свої знання у сфері освітлення.

   

  Докладніше

   

   

  Розширте свій
  бізнес

   

  Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.