Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Безпечніші

  робочі середовища

  Склади й холодильники

   

  Навіть якщо у вас високі полиці з товарами, рахунки за електрику можуть бути низькими. Скоротіть експлуатаційні витрати за допомогою датчиків присутності, які включають освітлення саме там, де потрібно, і у визначений час. Світильники з регульованою яскравістю забезпечують видимість без засліплення для операторів вилкових навантажувачів.

   

  Зв’язатися з нами

  Системи для складів і холодильників

  Розрахуйте  
  сукупну вартість володіння 

   

  Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

   

  Розрахуйте економію

  Дізнайтеся  докладніше про

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизу  Щоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

   

  Пошук дистриб’ютора або партнера

  Карта світу