Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Крамниці,

  що вирізняються

  Освітлення для паркувальної зони й фасаду

   

  Зовнішній вигляд супермаркету впливає на враження відвідувачів і на їх бажання ввійти. Натякніть, що на них чекає в магазині, за допомогою освітлення фасаду, яке зацікавлює та приваблює. Спрямуйте клієнтів на добре освітлені парковальні зони та дайте їм відчуття безпеки.

   

  Зв’язатися з нами

  Системи для паркувальної зони й фасаду

  Дізнайтеся  докладніше про

  Розрахуйте  
  сукупну вартість володіння 

   

  Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

   

  Розрахуйте економію

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизу  Щоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

   

  Пошук дистриб’ютора або партнера

  Карта світу