Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Боротьба

  з теплом

  Освітлення для морозильних і холодильних камер

   

  У питаннях морозильних камер теплу, зокрема й від нагрівання, місця не має бути. Дбайте про навколишнє середовище й заощаджуйте енергію завдяки світлодіодному освітленню, що не нагріває холодильники. Яскраве й чисте освітлення підкреслює колір і якість ваших продуктів, роблячи їх іще привабливішими.

   

  Зв’язатися з нами

  Системи для  
  освітлення морозильних і холодильних камер

  Розрахуйте  
  сукупну вартість володіння 

   

  Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

   

  Розрахуйте економію

  Дізнайтеся докладніше про

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизу  Щоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

   

  Пошук дистриб’ютора або партнера

  Карта світу