Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Освітлення,

  що зберігає смак

  Освітлення для сиру, хліба та борошняних виробів

   

  Шукаєте спосіб зробити смачну їжу привабливішою? Розкішне освітлення підкреслює насичені кольори й склад ваших продуктів, гармонійно доповнюючи апетитні запахи. Збережіть найніжніші сорти сирів привабливими за допомогою наших світлодіодних світильників, що не нагріваються.

   

  Зв’язатися з нами

  Системи  для сиру, хліба та борошняних виробів

  Розрахуйте  
  сукупну вартість володіння 

   

  Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

   

  Розрахуйте економію

  Дізнайтеся докладніше про

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизу  Щоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

   

  Пошук дистриб’ютора або партнера

  Карта світу