Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Перетворення магазинів

  на печери скарбів

  Бутики

   

  Рівень обслуговування має дуже велике значення, оскільки клієнти мають почувати себе комфортно у вашому магазині. За допомогою систем освітлення Philips ви зможете створити у своєму закладі унікальну атмосферу, що заохочуватиме клієнтів повертатися знову й знову. Правдиві кольори, хороша видимість продуктів і наші передові технології допоможуть вам адаптувати свій підхід до продажів для задоволення потреб кожного окремого клієнта. Перейшовши на використання енергозберігаючих світлодіодних світильників, ви також зможете заощадити на експлуатаційних витратах і зниженні споживання енергії, створивши для себе комерційні переваги. Дізнайтеся докладніше, як наше обладнання допомагає таким організаціям, як ваша, виділятися серед конкурентів.

   

  Зв’язатися з нами

  Системи освітлення для магазинів модного одягу

  Розрахуйте  
  сукупну вартість володіння 

   

  Необхідність у скороченні витрат на електроенергію, експлуатацію й обслуговування продовжує зростати, і організаціям потрібно враховувати як загрозу зміни клімату, так і бюджетні обмеження. Загальна сума видатків на систему освітлення протягом терміну служби стає все важливішим фактором у довгостроковому плануванні в умовах скорочення бюджетів.

   

  Розрахуйте економію

  Дізнайтеся  докладніше про 

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Знайдіть дистриб’ютора або  партнера поблизу  Щоб знайти місцевого дистриб’ютора або партнера, виберіть країну зі списку.

   

  Пошук дистриб’ютора або партнера

  Карта світу

  Академія Lighting University

   

  Academy

   

  Academy

   

   

  Aкадемія Lighting University пропонує цілий ряд навчальних матеріалів для тих, хто хоче розширити свої знання у сфері освітлення.

   

  Докладніше

   

   

  Розширте свій
  бізнес

   

  Щоб дізнатися більше про світло, перегляньте наші відео та відвідайте вебінари.