Інші бренди компанії

  Паркувальні зони,
  дороги й автомийки

  Світло, що вабить


  Справляйте бездоганне перше враження на водіїв, забезпечивши ефективне та привабливе освітлення під’їзних доріг і паркувальних зон. Не забувайте і про автомийку – це слушне місце, щоб підкреслити свою індивідуальність за допомогою світла.

  Паркувальні зони та дороги


  Перше враження від заправної станції складається у водіїв ще на під’їзній дорозі та парковці. Правильне освітлення дасть їм відчути себе бажаними гостями, а гарна видимість і відсутність темних закутків створять атмосферу безпеки. Усі наші світильники розроблено з метою давати саме стільки світла, скільки потрібно, де і коли це потрібно. Використовуйте наші енергоефективні джерела світла для паркувальної зони, яка потребує освітлення лише в темний час, – і ви відразу відчуєте різницю в рахунках за електроенергію. Якщо ж ви активний поборник екологічних ідей і бажаєте встановити систему на сонячних батареях – ми також зможемо допомогти.

   

  У наших сімействах продуктів знайдеться все необхідне, щоб підібрати для вас оптимальне рішення. Ми пропонуємо:

  • найвищу енергоефективність;
  • найкращу сукупну вартість володіння завдяки балансу початкових капіталовкладень і енергоефективності;
  • низький рівень початкових капіталовкладень у поєднанні зі значним зниженням енергоспоживання.
  Справляйте краще перше враження завдяки освітленню заправної станції світлотехнікою Philips
  Освітлення автомийок на заправних станціях

  Автомийка


  Автомийка може бути цінним джерелом доходів вашої заправної станції, а також практичною та приємною послугою для клієнтів. Ми пропонуємо широкий спектр рішень – від енергоефективних вологостійких світлодіодних світильників до загальних концепцій автомийок, які пропонують захопливі та динамічні способи використання кольору.

   

  • Pacific LED IP66 Waterproof – лідер ефективності, здатний замінити флуоресцентний водонепроникний дволамповий світильник потужністю 2 x 80 Вт і заощадити до 60% витрат на електроенергію. До того ж будь-яке місце застосування виграє від його надзвичайно довгого строку служби – до 70 000 годин.
  • Splash 2 – ультра-тонкий, придатний для використання під водою пристрій, розроблений для забезпечення насиченого кольорового світла, яке може міняти колір, у прісній і солоній воді на глибині до 4,6 м. Завдяки водонепроникному литому латунному корпусу та кріпленням із крем’янистої бронзи C-Splash 2 ідеально підходить для застосування під водою, наприклад у фонтанах і парках розваг, а також для застосування в агресивних середовищах.
  • Mini300 розроблено для застосування в навісах АЗС і приміщеннях із низькою стелею. У них поєднуються висока енергоефективність, легкість установки та тривалий строк служби.

   

  Поєднання датчиків руху та денного світла дає змогу ще більше скоротити енергоспоживання. А комп’ютерна програма для Mini 300 LED gen2 дає користувачам рівень такий контролю, що просто неможливий з іншими світильниками. Наприклад, з її допомогою можна перевіряти стан і керувати освітленням, не сходячи з місця – на ноутбуку чи смартфоні через Bluetooth. Це значно спрощує налаштування поведінки світильника та додатково знижує вартість обслуговування.

  Надихає?

  Зверніться до нашого місцевого контакт-центру,
  якщо у вас виникли будь-які питання 

  Приклади використання