Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Перетворення магазинів  

  на печери скарбів

  AmbiScene

  Гнучке освітлення для середовища крамниць

  AmbiScene відкриває перед продавцями нові можливості. Завдяки цьому гнучкому освітленню у вас з’явиться безліч нових способів залучити й утримати клієнтів. Спеціально розроблені світлові ефекти підкреслюють індивідуальність вашого бренду та допомагають відвідувачам орієнтуватися в магазині. Освітлення AmbiScene змінюється відповідно до нових колекцій і тем одним натисканням кнопки.
  Створення привабливого середовища крамниці за допомогою освітлення Philips AmbiScene

  Поліпшення якості обслуговування

   

  Освітлення AmbiScene може бути корисним на кожному кроці клієнта. Приверніть увагу відвідувачів за допомогою чудових фасадів. Створіть у магазині затишну атмосферу. Виділіть потрібні товари за допомогою світла. Забезпечте вигідне освітлення в примірочній і залиште приємні спогади біля каси.

   

  Вітрина універмагу Markenstore (Німеччина), освітлена за допомогою обладнання Philips AmbiScene

  Приклади використання

  Застосування AmbiScene

  Для створення рішення AmbiScene потрібна командна робота. Вам може знадобитися допомога фахівців із маркетингу, консультантів у сфері роздрібної торгівлі, архітекторів, фахівців зі світлового дизайну, технічних фахівців, персоналу магазину й співробітників компанії Philips. Усе починається з ідеї, яка відображає стратегію розвитку вашого бренду. Потім консультант з освітлення перетворює цю ідею на креативний проект.


  Ваш проект AmbiScene утілюється в життя за допомогою надсучасних ламп, світильників і елементів керування. Технології освітлення Philips дають змогу реалізувати практично будь-яку ідею. За допомогою наших зручних у використанні інтерфейсів ви можете легко адаптувати й коригувати атмосферу в магазині залежно від обставин.

  Освітлення Philips AmbiScene створює унікальну атмосферу в магазині взуття Shoebaloo (Амстердам, Нідерланди)

  Під впливом AmbiScene

   

  AmbiScene – це не просто продукт для освітлення. Це ряд налаштовуваних динамічних систем освітлення, які допоможуть креативно підкреслити реалізацію вашої стратегії продажів. Освітлення AmbiScene можна інтегрувати з іншими технологіями для створення інтерактивних інсталяцій, які клієнти просто обожнюють.

   

  Магазин модного одягу з освітленням Philips AmbiScene

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання