Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Рух

  без перешкод

  Світильники для тунелів

  Для кожної зони всередині тунелю передбачені окремі вимоги щодо конструкції й продуктивності світлових рішень. Наприклад, біля в’їзду в тунель має бути яскраве освітлення з мінімальною відстанню між світильниками.

   

  Усередині тунелю, навпаки, освітлення має бути тьмяним, незалежно від розміщення світильників. Наш широкий асортимент світлодіодних світильників дає змогу реалізувати будь-яку концепцію освітлення й забезпечити правильний баланс між видимістю, безпекою й економією.

  Значок світильників для тунелів

  Спеціальний дизайн світлодіодів  

   

  Завдяки безкомпромісному прагненню до створення ідеальної конструкції світлодіодних світильників наші вироби чудово працюють у будь-якому місці тунелю. У нас є спеціалізовані вироби для кожної концепції й конфігурації освітлення, а також широкий спектр високоякісних оптичних пристроїв, що гарантують оптимальну ефективність освітлення вашого проекту.

   

  Переваги

  • Висока продуктивність
  • Надзвичайна ефективність
  Освітлення тунелю віддзеркалюється на поверхні автомобіля

  Концепції технічного обслуговування

   

  Особливістю тунелів є те, що закрити їх, не порушивши дорожній рух, досить складно. Наші концепції простого встановлення й легкого технічного обслуговування дають змогу максимально збільшити зручність експлуатації вашої схеми освітлення й скоротити час технічного обслуговування. Крім того, вони гарантують найкращу у своєму класі довговічність.

   

  Переваги

  • Просте встановлення
  • Мінімальне обслуговування
  • Максимальна зручність експлуатації
  • Тривалий термін служби
  Працівники всередині тунелю ремонтують освітлення

  Освітіть свій шлях

   

  Наші світильники освітлять ваш тунель за найвищими стандартами комфорту та безпеки. Асортимент включає повний ряд оптичних пристроїв для різних варіантів кріплення – від центрального до карнизного. Цифрове керування та моніторинг підтримують унікальні можливості зниження яскравості світлодіодних світильників.

   

  Переваги

  • Надзвичайний комфорт
  • Неперевершена безпека

   

  Підвісні світлодіодні світильники в тунелі Meir

  Системний підхід

   

  Усі наші світлодіодні світильники розробляються з огляду на систему загалом. Тому строк служби всіх світильників приблизно однаковий, незалежно від місця використання. Це зводить до мінімуму незручності в разі заміни та спрощує поточне технічне обслуговування, щоб створювати якнайменше перешкод.

   

  Переваги

  • Однаковий строк служби
  • Спрощене технічне обслуговування

   

  В’їзд у тунель Lundbytunnel

  Пов’язані проекти

  Асортимент світильників для тунелів 

  T-line

  Зручна лінійна концепція світлодіодного освітлення як альтернатива флуоресцентному внутрішньому освітленню тунелів

   

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання