Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Рух

  без перешкод

  Світлотехнічне обладнання тунелів

  Так історично склалося, що за дизайн систем керування традиційним освітленням відповідає підрядник із технічного обслуговування. Завдяки нашому багатому досвіду й проектному рішенню готової продукції, включаючи інтелектуальні системи керування освітленням, ми знизили навантаження на установника, максимально спростивши електричні схеми та скоротивши трудовитрати, заходи з управління дорожнім рухом і капітальні видатки.
  Значок світлотехнічного обладнання тунелів

  Комплексне рішення  

   

  Ви плануєте будувати, ремонтувати або модернізувати тунель? Довжиною кілька метрів? Протяжністю багато кілометрів? Компанія Philips у будь-якому разі надасть комплексне рішення для системи керування освітленням.

  Наші неперевершені експертні знання, досвід і гнучкість систем керування знадобляться протягом усього життєвого циклу проекту. Ми можемо надати вам усе, що потрібно, – від проекту й послуг постачання до встановлення, уведення в експлуатацію, навчання та послуг технічного обслуговування протягом усього життєвого циклу.

   

  Переваги

  • Єдиний постачальник
  • Зменшення витрат
  • Оптимізація процесу
  Тунель з установленою спеціалізованою світлотехнікою Philips

  Доставка

   

  Установлення на об’єкті виконується просто та швидко завдяки мінімальній кількості компонентів системи та методології оперативного підключення. Зручний для користувача комп’ютерний інтерфейс системи керування освітленням надає операторам і фахівцям із технічного обслуговування доступ до простих навігаційних меню для моніторингу стану системи освітлення й оперативного керування локально або через мережу SCADA. Легкий доступ до накопичених системних даних.

  Висока продуктивність і довговічність системи виключно важливі для функціонування мережі тунелю й вільного руху транспорту.

   

  Переваги

  • Швидке й просте встановлення
  • Економія коштів
  • Висока продуктивність
  • Довговічність системи
  Тунель Meir з установленою спеціалізованою світлотехнікою Philips

  Пов’язані проекти

  Асортимент світлотехнічного обладнання для тунелів 

  Система керування TunneLogic

  TunneLogic

   

  TunneLogic – це наша спеціальна система керування, розроблена для відстеження та контролю роботи світлодіодного освітлювального обладнання. Наша система керування освітленням, яку просто встановлювати, уводити в експлуатацію, використовувати й обслуговувати, надає клієнту надійні засоби управління освітленням та інформацію про стан системи.

   

  Завантажити опис продукту

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання