Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Яскраві емоції й нестримна енергія 

  для вболівальників

  Освітлення спортивних об’єктів ArenaExperience

  Правильне освітлення винятково важливе для спортивних об’єктів – від невеликих стадіонів для професійних видів спорту до величезних багатофункціональних арен. ArenaExperience – це те, що відрізняє звичайну гру від по-справжньому захоплюючої події.

   

  Чудова видимість поля допомагає гравцям досягати максимальних результатів. Завдяки освітленню, що не засліплює, камерам вдається зафіксувати те, що відбувається, а глядачам – нічого не пропустити. Архітектурне освітлення сприяє особливій атмосфері й приваблює відвідувачів, що стимулює зростання доходів, а інтелектуальні системи керування знижують експлуатаційні витрати.

   

  Зрештою переваги ArenaExperience перетворять ваш стадіон на розважальний центр світового рівня. 

  відео про рішення для спортивних об’єктів

  Я радий можливості
  співпрацювати

  з Philips і забезпечувати для вболівальників ’Челсі’ ідеальну атмосферу на матчах. Футбольний клуб ’Челсі’ в черговий раз опинився серед новаторів, і ми з нетерпінням чекаємо на інші вражаючі ігри на ’Стемфорд Брідж’ із новою системою заливаючого освітлення Philips".

   

  Рон Ґурлей, виконавчий директор ФК ’Челсі’

  arena-vision

  На поле


  На ігровому полі відбуваються дива, але щоб кожен глядач отримав задоволення від матчу, необхідно точно витримати баланс освітлення. Занадто багато світла заважає гравцям, занадто мало – не дає глядачам роздивитися всі деталі.


  Світлодіодне заливаюче освітлення ArenaVision дає змогу вибрати потрібний рівень освітлення для конкретного заходу. Гравці, глядачі й уболівальники біля телевізора залишаться задоволені. Завдяки заливаючому освітленню без мерехтіння камери можуть фіксувати події для вповільненого відтворення. Налаштування освітлення можна миттєво змінити натисканням однієї кнопки, створюючи відповідну атмосферу для музичних виступів та інших заходів.

  Відкритий стадіон з установленим освітленням Philips для спортивних об’єктів

  Заливаюче світлодіодне освітлення ArenaVision

   

  Приготуйтеся повністю поринути у світ спортивних подій. Світлодіодне освітлення для спортивних об’єктів ArenaVision забезпечує чудову видимість, ефективне регулювання тепловиділення й надзвичайно довгий життєвий цикл.

   

  Розроблене спеціально для застосування на спортивних об’єктах і в багатофункціональних системах освітлення, заливаюче світлодіодне освітлення ArenaVision можна приглушати, перенастроювати, вмикати й вимикати натисканням однієї кнопки. Його можна інтегрувати з аудіовізуальними системами для створення додаткових світлових ефектів. Водночас відсутність мерехтіння дає змогу вповільнено відтворювати відзняті матеріали в HD-якості.

   

  Докладніше

  Привабливе зовнішнє освітлення Philips для стадіону Френдс Арена (Швеція)

  На стадіоні

   

  Світлові рішення для магазинів і готелів можуть створити для стадіону нові можливості. Привабте відвідувачів у магазини й зверніть їхню увагу на товари, щоб стимулювати продажі. Створіть приємне освітлення в готельних приміщеннях у кольорах спонсора. Підберіть освітлення для прес-конференцій, зустрічей і вечірок.

   

  Фасадне й архітектурне освітлення можна поєднати з освітленням поля, щоб світлові ефекти відтворювалися синхронно. Видовищні заходи заохочують людей довше залишатися на стадіоні й розповідати друзям про свої враження.

  Довкола стадіону

   

  Сучасне освітлення економить гроші, підвищує безпеку й створює хвилюючу атмосферу ще до того, як стадіон наповниться глядачами. Створіть безпечні умови в паркувальних зонах за допомогою яскравого енергозберігаючого світлодіодного освітлення. Проведіть глядачів від метро до стадіону за допомогою світильників, що практично не потребують обслуговування. Справляйте враження ще здалеку, використовуючи світлодіодні світлові рішення для фасадів, які перетворять ваш стадіон на визначне місце.

  Олімпійський стадіон у Гуанчжоу з установленою світлотехнікою Philips

  Нове освітлення приносить перемогу стадіону ’Геламко Арена’ футбольного клубу ’Гент’

   

  Щоб допомогти команді ’Гент’ піднятися на верхні позиції в лізі, її стадіон на 20 000 глядачів був освітлений передовим світлодіодним фасадним обладнанням. Півмільйона світлодіодів на зовнішній стіні будівлі створюють приголомшливі світлові ефекти з брижами, переходами, серіями, стробами й спалахами.

  Приклади використання

  Відео

  Світлодіодні системи ArenaVision

  Світова прем’єра 

  світлодіодних систем ArenaVision на спорткомплексі ’Екінокс’
  ФК ’Челсі’

  Світлодіодне обладнання

  для домашнього стадіону ФК ’Челсі’

  Чи
  можуть
  наші послуги бути вам корисними?

  Компанія Philips надає комплексний пакет послуг, щоб полегшити вам виконання певних завдань і обмежити ризики для інвестицій. Доступні окремо або об’єднані в розроблений за індивідуальним замовленням пакет ’під ключ’, вони гарантують бездоганно узгоджене рішення.

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання