Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Системи освітлення:

  для громадських місць

  Гарне вуличне освітлення з інтелектуальним керуванням допомагає містам процвітати, відроджуючи житлові квартали, приваблюючи гостей і забезпечуючи відчуття безпеки як для туристів, так і для місцевих жителів. Комплексний план освітлення може надати місту індивідуальність, підвищити його привабливість і в той же час допомогти досягти важливих цілей сталого розвитку та скорочення енергоспоживання.

   

  Завдяки дистанційному моніторингу й керуванню ресурсами, інтелектуальному регулюванню яскравості світла залежно від рівня освітлення, а також постійному вимірюванню споживаної енергії мережеві системи освітлення Philips докорінно змінили принципи управління вуличним освітленням. Мережеве освітлення дає змогу створювати повністю інтегровані рішення з можливістю масштабування, які гарантують найприємніші враження для гостей і мешканців міста, водночас спрощуючи робочі процеси керування й зводячи до мінімуму міські витрати.

  Інтелектуальні міста –
   мережеві міста

  Оптимізуйте систему керування освітленням, спростивши робочі процеси  

   

  Завдяки програмному забезпеченню для керування освітленням CityTouch та інтегрованій мережі точок світла можна значно спростити систему керування та зменшити споживання енергії містом, водночас знизивши витрати й оптимізувавши процеси технічного обслуговування.

   

  За допомогою мережевих систем Philips освітлювати міські центри, парки й дороги легко та зручно. Можна забезпечити необхідний рівень освітлення в належному місці й у потрібний час, а також за необхідності змінювати плани освітлення за допомогою простого інтерфейсу керування на базі Інтернету.

   

  Планувати, контролювати всію інфраструктуру освітлення, а також керувати нею стало просто, як ніколи, що є корисним як для навколишнього середовища, так і для міського бюджету.

   

  Докладніше про CityTouch

  Готовність до будь-чого

  Продемонструйте дотримання норм сталого розвитку

   

  Урядові й комунальні організації отримали унікальну можливість опинитися серед новаторів у сфері енергоефективності та сталого розвитку. Ви можете продемонструвати свою прихильність цим ініціативам, установлюючи енергозберігаючі високопродуктивні мережеві системи освітлення на своїх об’єктах та в громадських місцях.

   

  Потенційна економія енергії на рівні 70% і більше порівняно з традиційними системами освітлення, інтелектуальне керування освітленням та інші послуги й ресурси допоможуть перетворити ваш будинок або міський простір на приклад для наслідування та сприятимуть упровадженню екологічно стійких рішень у вашій місцевості.

  Інтелектуальні міста – готовність до будь-чого

   

  Мережеві системи освітлення Philips допоможуть зробити освітлення ключовим компонентом планування стійкого розвитку міста. Відмовостійкість міського освітлення залежить від гнучкості й оперативності інтелектуальної, інтегрованої системи забезпечення.

   

  Цілісні, комплексні мережеві системи освітлення з можливістю масштабування є ідеальним рішенням, яке можна пристосувати до будь-яких умов. Міські керівні органи отримують неперевершено гнучкі, прості й інтелектуальні рішення для керування освітленням, що мінімально впливають на навколишнє середовище та створюють виключно приємну атмосферу в громадських місцях для місцевих жителів і відвідувачів.

  Вищий рівень обслуговування – краще життя

  Якщо привабити більше відвідувачів за допомогою якісного освітлення, вони повертатимуться

   

  Під час проектування систем освітлення Philips особлива увага приділяється енергоефективності, сталому розвитку та скороченню витрат у міському середовищі. Але це далеко не всі переваги.

  Поєднавши різні варіанти освітлення, включаючи динамічне світлодіодне освітлення змінного кольору, можна надати своїй місцевості унікальні риси. Архітектурне освітлення мостів, центрів міста і фасадів визначних місць стимулює туризм, а також приваблює відвідувачів у місцеві ресторани, парки й магазини.

  Парк, приємно освітлений технікою Philips

  Нехай ваше місто залишається неперевершеним

   

  Першокласне освітлення фасадів і архітектурне освітлення можуть прикрасити ваше місто й одночасно підкреслити його історію та унікальність, а також привернути увагу до таких визначних місць, як мости, музеї й пам’ятники. Належним чином сплановане й ретельно контрольоване зовнішнє освітлення допоможе створити приголомшливий надсучасний нічний пейзаж, завдяки чому ваше місто стане справжнім витвором мистецтва.

  Світлодіодні й інші архітектурні світлові рішення від Philips допоможуть виділити ваше місто на тлі інших, надати йому індивідуальності та завоювати додаткову прихильність городян, одночасно максимально підвищуючи енергоефективність, підтримуючи відмовостійкість і створюючи для гостей і місцевих жителів комфортну та безпечну атмосферу.

  Яскравіше, безпечніше, екологічніше

   

  Системи освітлення Philips дають змогу розробляти для міст інноваційні рішення, які дарують естетичну насолоду й приносять натхнення. Водночас зберігається тонка межа між виділенням індивідуальності міста й задоволенням потреб його жителів. Досвід і безпрецедентні знання Philips виражаються в практичних і водночас естетичних світлодіодних рішеннях, що вирізняються енергоефективністю та надійністю.

   

  Добре відомо, що неефективне освітлення виснажує дорогоцінні ресурси нашої планети, а викиди можуть вплинути на якість повітря, яким ми дихаємо. Важливо також розуміти вплив штучного світла на сон, інші природні процеси і, як наслідок, на якість нашого життя в цілому. Освітлюючи тільки те, що потрібно, і в належний час, наші рішення допомагають відроджувати ’темне нічне небо – заради краси, підтримання природних біоритмів і охорони навколишнього середовища’.

  Енергоефективне освітлення тротуару

  Вибір системи, що підходить саме вам


  Жодних універсальних рішень

  Розробка системи освітлення від Philips починається з вас – вашого бізнесу, вашої організації, ваших цілей.

   

  Експерти із систем Philips разом із вами з’ясовують, які можливості системи потрібні саме вам, а потім допомагають розробити систему, що відповідає цим потребам як зараз, так і в майбутньому з урахуванням розвитку й змін вашого бізнесу.

   

  Знайти місцевого експерта із систем Philips

  Проектування системи освітлення

  світильники + елементи керування + послуги + підтримка

  Пакетні пропозиції

  Проекти