Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Краще світло,

  краще навчання

  Освітлення SchoolVision

  У сучасному світі всюди панує конкуренція, а тому важливо забезпечити дітям трамплін уже на старті їхнього життя. Умови в школах мають бути оптимальними для навчання, а саме сприяти спокою й увазі дітей, а також ефективній роботі вчителів.

   

  Система освітлення SchoolVision розроблена саме для цього. Спеціально вивірений спектр освітлення допомагає дітям зосередитися й змінюється залежно від роду навчальної діяльності. У результаті створюються такі умови навчання, за яких діти уважно слухають вчителів, а вчителі зберігають свою високу продуктивність.

  Школярка

  Наукові дані

   

  Систему освітлення SchoolVision було перевірено в рамках незалежного дослідження, проведеного міським управлінням Гамбурга (Німеччина) і Університетською клінікою Гамбург-Еппендорф. У науковому експерименті, який тривав один рік, загалом узяли участь 166 учнів і 18 вчителів; за цей час були відзначені значні успіхи всіх, хто долучився до цього проекту.

  Порівняно з дітьми, які навчалися у звичайних умовах, діти, що перебували в класах, обладнаних системою SchoolVision, демонстрували поліпшення концентрації, уважності й поведінки. Крім того, діти, які брали участь у дослідженні, швидше читали й робили менше помилок.

   

  Цифри говорять самі за себе:

  • Швидкість читання зросла на 35%.
  • Частота допускання помилок знизилася на 45%.
  • Гіперактивність у поведінці знизилася на 76%.

  Як працює система SchoolVision?

   

  Система SchoolVision дає змогу вчителям вибирати з-поміж чотирьох варіантів освітлення залежно від часу дня й роду діяльності. Ці настройки імітують природний характер денного світла, на який реагує організм людини. Як показала практика, це сприяє покращенню уваги й концентрації. Доступні варіанти:

   

  • Нормальний – стандартна яскравість і відтінок кольору, які підходять для звичайного уроку.
  • Увага – максимальна інтенсивність і холодний відтінок кольору, що сприяють підвищенню концентрації під час виконання контрольних робіт.
  • Енергія – висока інтенсивність і дуже холодний відтінок кольору, що сприяють бадьорості дітей уранці й після обіду.
  • Спокій – стандартний рівень інтенсивності й теплий відтінок світла, що допомагають заспокоїти гіперактивний клас.

   

  Рівні яскравості, що забезпечуються системою SchoolVision, відповідають усім стандартам освітлення. Крім того, використання цієї системи освітлення замість застарілих може заощадити до 57% енергії.

  Тепер я можу допомогти моїм учням контролювати свою

  енергію, тому кожен день занять у нас проходить максимально продуктивно. SchoolVision допомагає концентруватися, сприяючи навчанню".

   

  Тамара Воорьянс, початкова школа Wintelre (Нідерланди)

   

  Учитель

   Я завжди шукаю    способи

  поліпшити успішність роботи школи й нашу репутацію в умовах обмеженого бюджету. Завдяки SchoolVision нам удалося значно покращити результати навчання. Ми створили надзвичайно сприятливе середовище, що стане гарним трампліном для учнів на шляху до знань".

   

  Джейн ван дер Хейден, початкова школа Wintelre (Нідерланди)

  Директор

  Приклади використання

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання