Інші бренди компанії

  Luminous Carpets

  Унікальний новий спосіб зробити дизайн підлоги по-справжньому переконливим

   

  У цьому унікальному запатентованому покритті використовуються довговічні світлодіоди Philips і світлопровідний килим, розроблений компанією Desso. Така інновація кардинально змінює підхід до взаємодії людей із середовищем, перетворюючи підлогове покриття на динамічне полотно, яке апелює безпосередньо до наших відчуттів і природного тяжіння до світла. Завдяки йому архітектори та дизайнери інтер’єру здобувають додаткову свободу творчості та незліченну кількість варіантів застосування.

  Килими Luminous Carpets мають чотири основні сфери застосування:

  Як це працює?

   

  Рішення Luminous Carpets™ відкриває цілий світ неймовірних можливостей. Килимові покриття вказують на аварійні виходи та надають інструкції або створюють ефект присутності, однаково захоплюючий як для працівників офісу, так і для гостей. Це проста ідея, в основу якої закладена вельми складна технологія.

   

  Докладніше про нашу нову технологію

  Проекти

  Редакція новин Bild Zeitung

  Берлін

  Дізнатися більше про цей проект

  Rabobank

  Berkel Enschot

  Le Village by CA

  Париж

  Амстердам
  Амстердам

  Килими Luminous Carpets потрібні для вашого проекту?

   

  Звичайно, ви можете звернутися за подробицями до свого представника Philips. Якщо така можливість недоступна, пишіть нам на адресу luminous.carpets@signify.com або скористайтеся формою на нашому веб-сайті.

  Будьте в курсі новин  

   

  Рішення Luminous Carpets™ від Philips і Desso отримало ряд позитивних відгуків у ЗМІ. Не чекайте чергового прес-релізу – підпишіться на розсилку новин і дізнавайтеся про все першими.

   

  Підписатися на новини щодва місяці