Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  HealWell – природна
  сила світла

  Покращення середовища для одужання

   

  Унікальна система освітлення, розроблена на основі досліджень, дає змогу підвищити комфорт пацієнтів у лікарні. HealWell використовує інноваційне освітлення, щоб забезпечити здоровий сон, знизити тривожність, а також поліпшити настрій пацієнтів і персоналу.

  Лікарі піклуються про пацієнта в палаті із системою освітлення Healwell від Philips

  Підтримання природних біоритмів сну

  Наукові дані свідчать про те, що світло значно впливає на наше здоров’я та самопочуття. Воно не тільки впливає на настрій, а й керує природними біоритмами. Інколи пацієнти перебувають у лікарні цілодобово. Імітуючи природне чергування дня та ночі, штучне освітлення здатне підтримувати здоровий цикл сну й неспання. Система HealWell розроблена спеціально з цією метою. Вона автоматично змінює яскравість і відтінок світла протягом дня відповідно до зовнішніх умов.

   

  Система освітлення в палаті

  Дослідження переваг HealWell

   

  Ця технологія пройшла випробування в кардіологічному відділенні Медичного центру Університету Маастрихта в Нідерландах. Дослідники зафіксували характер сну, настрій та інші змінні перебування пацієнтів у палатах, обладнаних системою HealWell. Для порівняння ті самі показники вимірюють у пацієнтів, які перебувають у палатах зі звичайним освітленням.

   

  Пульт керування в палаті із системою HealWell

  Яскраві результати

   

  Випробування підтвердили, що світло позитивно впливає на пацієнтів. У результаті порівняння палат зі звичайним освітленням і тих, що оснащено системою HealWell, були виявлені такі переваги останньої:

  • поліпшення настрою пацієнтів і персоналу;

  • збільшення тривалості сну пацієнтів;

  • зменшення часу засинання пацієнтів;

  • поліпшення самопочуття пацієнтів за Госпітальною шкалою тривоги й депресії (Hospital Anxiety and Depression Scale, HADS).

   

  Формування абсолютно іншої атмосфери в палаті за допомогою освітлення Healwell
  Формування абсолютно іншої атмосфери в палаті за допомогою освітлення Healwell

  Приклади використання

  Відеорекомендації

  Покращення середовища для одужання в Німецькому кардіологічному центрі в Берліні за допомогою систем освітлення Philips Healwell

  Німецький кардіологічний центр у Берліні

  Проект, який може стати революційним, упроваджується в життя в Королівській лікарні Бредфорда. Його мета – оцінити вплив штучного середовища на лікування хворих слабоумством. Серед використовуваного обладнання – система динамічного освітлення Philips і перше рішення HealWell, упроваджене у Великобританії.

  Королівська лікарня Бредфорда

  Система Philips HealWell покращує середовище для одужання у Філіппінському кардіологічному центрі

  Філіппінський кардіологічний центр

     

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання